Dziarma z ostrym przekazem w piosence Pinokio. Internauci zachwyceni!

2021-11-26 13:30
Dziarma z ostrym przekazem w piosence Pinokio. Internauci zachwyceni!
Autor: Agata Wrońska /// sidorowicz.co Dziarma z ostrym przekazem w piosence Pinokio. Internauci zachwyceni!

Pinokio, nowy singiel DZIARMY zaostrza apetyt na nadchodzący 10 grudnia debiutancki album artystki. Raperka nie zwalnia tempa i z każdym nowym numerem udowadnia, że jest jedną z najciekawszych kobiet na rodzimej scenie muzycznej.

DZIARMA czujnie komentuje rzeczywistość, nie stroni od ciętego języka, mocnego głosu i mówienia jak jest. Nie inaczej jest w nowym singlu. Pinokio to nie tylko pełnoprawny banger, ale też dosadny komentarz do warszawsko-rozrywkowych i damsko-męskich realiów. DZIARMA przygląda się ludziom wokół siebie i sobie samej wśród innych. Pokazuje cienie tam, gdzie gloryfikuje się imprezy i alkohol. Mówi o tym jak szuka autentyczności w relacjach, ucieka od powierzchowności i zakłamania. Zna swoją wartość, więc nie musi przeglądać się w ludziach jak w lustrze szukając w nich własnej wartości. Od towarzyskich relacji w grupie, przechodzi do złożonych relacji par. Zabawne, aczkolwiek niezwykle mocne punche DZIARMY i absolutnie hipnotyzujący bit, to bez wątpienia najgorętszy koktajl sezonu. Imprezowy, gorący rytm spotyka się tu z bezlitośnie chłodną nawijką. Za produkcję odpowiadają cenieni producenci Spisek Jednego - muzyk i DJ, związany z takimi projektami jak EABS i Aiden Lewis.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Dziarma - piosenka Pinokio

DZIARMA przeciera szlaki, będąc jedną z najmocniejszych reprezentantek kobiet na rapowej scenie. Oryginalny styl, silna osobowość oraz świeże podejście do tekstów i brzmień sprawiło, że nadchodzący debiut DZIARMY jest jednym z najbardziej wyczekiwanych muzycznych premier sezonu. Artystka porusza się po męskim świecie rapu z precyzją, odwagą i swobodą, serwując najwyższą jakość. Koło jej kolejnych singli nikt nie przechodzi obojętnie DZIARMA intryguje i wywołuje emocje, wymyka się klasyfikacjom nie dając się włożyć w narzucone z zewnątrz ramy. Walczy o swoją niezależność, z rzadko spotykaną pewnością siebie i konsekwencją. 

Dziarma - płyta 2021

Nadchodzący album DZIARMA z pewnością to udowodni. Pinokio to czwarty po Czarnym Bzie, Drzazdze i Bombach singiel, zapowiadający debiut raperki. Preorder albumu DZIARMA trwa na stronie: http://www.dziarma.store/ Limitowany nakład zestawu zawierającego premierową LP i debiutanckie EP "V" z autografem artystki zmierza ku wyczerpaniu. DZIARMA trafi do szerokiej dystrybucji już 10 grudnia tego roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze