Dziarma z ostrym przekazem w piosence Pinokio. Internauci zachwyceni!

i

Autor: Agata Wrońska /// sidorowicz.co Dziarma z ostrym przekazem w piosence Pinokio. Internauci zachwyceni!

Dziarma z ostrym przekazem w piosence Pinokio. Internauci zachwyceni!

2021-11-26 13:30

Pinokio, nowy singiel DZIARMY zaostrza apetyt na nadchodzący 10 grudnia debiutancki album artystki. Raperka nie zwalnia tempa i z każdym nowym numerem udowadnia, że jest jedną z najciekawszych kobiet na rodzimej scenie muzycznej.

DZIARMA czujnie komentuje rzeczywistość, nie stroni od ciętego języka, mocnego głosu i mówienia jak jest. Nie inaczej jest w nowym singlu. Pinokio to nie tylko pełnoprawny banger, ale też dosadny komentarz do warszawsko-rozrywkowych i damsko-męskich realiów. DZIARMA przygląda się ludziom wokół siebie i sobie samej wśród innych. Pokazuje cienie tam, gdzie gloryfikuje się imprezy i alkohol. Mówi o tym jak szuka autentyczności w relacjach, ucieka od powierzchowności i zakłamania. Zna swoją wartość, więc nie musi przeglądać się w ludziach jak w lustrze szukając w nich własnej wartości. Od towarzyskich relacji w grupie, przechodzi do złożonych relacji par. Zabawne, aczkolwiek niezwykle mocne punche DZIARMY i absolutnie hipnotyzujący bit, to bez wątpienia najgorętszy koktajl sezonu. Imprezowy, gorący rytm spotyka się tu z bezlitośnie chłodną nawijką. Za produkcję odpowiadają cenieni producenci Spisek Jednego - muzyk i DJ, związany z takimi projektami jak EABS i Aiden Lewis.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Dziarma - piosenka Pinokio

DZIARMA przeciera szlaki, będąc jedną z najmocniejszych reprezentantek kobiet na rapowej scenie. Oryginalny styl, silna osobowość oraz świeże podejście do tekstów i brzmień sprawiło, że nadchodzący debiut DZIARMY jest jednym z najbardziej wyczekiwanych muzycznych premier sezonu. Artystka porusza się po męskim świecie rapu z precyzją, odwagą i swobodą, serwując najwyższą jakość. Koło jej kolejnych singli nikt nie przechodzi obojętnie DZIARMA intryguje i wywołuje emocje, wymyka się klasyfikacjom nie dając się włożyć w narzucone z zewnątrz ramy. Walczy o swoją niezależność, z rzadko spotykaną pewnością siebie i konsekwencją. 

Dziarma - płyta 2021

Nadchodzący album DZIARMA z pewnością to udowodni. Pinokio to czwarty po Czarnym Bzie, Drzazdze i Bombach singiel, zapowiadający debiut raperki. Preorder albumu DZIARMA trwa na stronie: http://www.dziarma.store/ Limitowany nakład zestawu zawierającego premierową LP i debiutanckie EP "V" z autografem artystki zmierza ku wyczerpaniu. DZIARMA trafi do szerokiej dystrybucji już 10 grudnia tego roku.