Dwóch Niepozornych - przegrali licytację numeru 1 #G20, ale kasę i tak wpłacili na WOŚP!

i

Autor: ESKA / WOŚP Dwóch Niepozornych - przegrali licytację numeru 1 #G20, ale kasę i tak wpłacili na WOŚP!

Dwóch Niepozornych - przegrali licytację numeru 1 #G20, ale kasę i tak wpłacili na WOŚP!

2022-02-09 14:50

Dwóch Niepozornych mają gest! Projekt, w skład którego wchodzi dwoje zapalonych muzyków, dzielnie walczył, by wygrać licytację numeru 1 Gorącej 20 Radia ESKA. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji przegrali, ale i tak postanowili przekazać kwotę 30 tysięcy złotych na cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poznajcie szczegóły i posłuchajcie utworu Ale To Bangla, który prawie znalazł się na miejscu 1. kultowej listy hitów ESKI!

Dwóch Niepozornych to projekt duetu Mikołaj Czykczuk Żołnierczuk oraz Stanisław Thorek Świątkowski, który brał udział w WOŚPowej licytacji numeru 1 Gorącej 20 Radia ESKA. Artyści dysponowali 30-tysiącami złotych, jednak to nie wystarczyło na wygranie aukcji. Mimo to kreatywni, zdolni muzycy postanowili i tak przekazać tę kwotę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Hit, który prawie został numerem 1 wyjątkowego notowania kultowej listy hitów ESKI podrzucamy poniżej. Coś czujemy, że lada chwila trafi na Wasze playlisty!

Listen to "Dwóch Niepozornych" on Spreaker.
Dwóch Niepozornych - przegrali licytację numeru 1 #G20, ale kasę i tak wpłacili na WOŚP

Dwóch Niepozornych - kim są?

Dwóch Niepozornych to projekt założony przez dwoje przyjaciół. Tworzy go Mikołaj Czykczuk Żołnierczuk oraz Stanisław Thorek Świątkowski, których połączyła wspólna pasja do muzyki. Zespół pierwsze kroki stawiał, w czasie wspólnych wyjazdów za czasów gimnazjalno-licealnych. Wówczas Dwóch Niepozornych dla zabawy zaczęło tworzyć muzykę. Począwszy od zajawki, obecnie przerodziło się to w ciekawy projekt muzyczny uwielbiany przez tysiące fanów na platformie streamingowej twitch tv. 

Kanał Dwóch Niepozornych w serwisie YouTube ma blisko 30 tysięcy subskrypcji. Ich pierwszy utwór na kanale pojawił się na koniec 2020 roku, 31 grudnia. Mowa o piosence Rym Dzym Dzym. Ponad dwa miesiące później wydali utwór chwalący i wysławiający Kamila Stocha. Trzecia piosenka, to wakacyjny, bujający kawałek pt. Ale To Bangla. Czwarty to natomiast świąteczny banger Jingle Flex, który pojawił się 22 grudnia 2021. Dwóch Niepozornych wyczuło potencjał w numerze Ale To Bangla, dlatego jeden z założycieli projektu postanowił zremixować ten kawałek. To właśnie ten numer chcieli umieścić na szczycie wyjątkowego, WOŚPowego notowania Gorącej 20 Radia ESKA! Posłuchajcie go koniecznie i dodajcie do swojej imprezowej playlisty.

Dwóch Niepozornych - przegrali licytację numeru 1 #G20, ale kasę i tak wpłacili na WOŚP!

i

Autor: ESKA / WOŚP Dwóch Niepozornych - przegrali licytację numeru 1 #G20, ale kasę i tak wpłacili na WOŚP!

Warto dodać, że licytacja Numeru 1. #Goraca20 przyniosła łącznie 80 900PLN! Właśnie tyle kasy za pośrednictwem naszej aukcji trafiło na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzcami licytacji zostało małżeństwo, Patrycja i Andrzej. WOŚPowo wylicytowali #1 G20 za kwotę 50 900 złotych.

Gorąca 20 Radia ESKA - poznajcie zwycięzców licytacji na WOŚP 2022! Jaki hit wybrali?