Dwa Sławy biją rekordy! Teledysk do A może by tak HITEM w sieci! [VIDEO]

2016-10-25 17:39
Dwa Sławy biją rekordy! Teledysk do A może by tak HITEM w sieci! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube/EMBRYO NAGRANIA screen z teledysku do Dwa Sławy - A może by tak?

Dwa Sławy biją rekordy na YouTube! Teledysk do A może by tak bez wątpienia jest największym hitem w październiku 2016! Zobaczcie dlaczego już teraz na ESKA.pl! 

Dwa Sławy na YouTube biją rekordy! Jakie osiągniecie mają na koncie? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl! Piosenka pt. A może by tak? pojawiła się 24 października 2016 roku. Niedługo później, bo minęło zaledwie 14 godzin, teledysk do singla hip-hopowego duetu miał już ponad 100 tysięcy wyświetleń! Komentujący klip docenili wyjątkowy klimat utworu i trzeba przyznać, że słusznie. Oficjalnie piosenka A może by tak wraz z VIDEO stanowi zapowiedź albumu Dwóch Sławów. Płyta pojawi się w sprzedaży w styczniu 2017.

Dwa Sławy rekord na YouTube - A może by tak

Dwa Sławy włączają się do internetowej akcji. Namawiają, by rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady! Właśnie w tych pięknych rejonach Polski zostały zrealizowane zdjęcia do ich nowego teledysku. Są góry, lasy i drewniane domki. Zresztą poczujcie wyjątkowy klimat już teraz:

Dwa Sławy - A może by tak

Teledysk do A może by tak pojawił się również na miejscu 5. wśród najczęściej oglądanych filmików ostatniej doby w serwisie YouTube. Ciekawe czy wkrótce będzie to najpopularniejszy hip-hopowy teledysk w sieci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze