Dorota Lembicz to nowa Agnieszka Chylińska? Sprawdź, kim jest Doris [VIDEO]

2016-01-24 13:08

Dorota Lembicz to nowa Agnieszka Chylińska? W 2013 roku kandydatka na gwiazdę podczas przesłuchania do programu The Voice Of Poland 3 zaśpiewała piosenkę Znalazłam i swym rockowym pazurem zachwyciła wszystkich jurorów! Teraz Dorota Lembicz wraca z piosenką na skoki w Zakopanem! 

Dorota Lembicz zastąpi na polskim rynku muzycznym Agnieszkę Chylińską? Kandydatka na gwiazdę w trakcie przesłuchania do programu The Voice Of Poland 3 zaśpiewała piosenkę O.N.A - Znalazłam z podobnym rockowym pazurem i mocą, z jakim śpiewała Agnieszka.

Byłaś blisko Agnieszki, ale jednak zrobiłaś to po swojemu - oceniła Maria.
Zrobiłaś to w taki sposób, jakby on był napisany dla Ciebie, jakbyś była totalnie sklejona z tym utworem. dla mnie to było bardzo wiarygodne - stwierdziła Edyta.

>>> Twoja muza zawsze z Tobą - na eskaGO!

Dorota Lembicz - kim jest?

Trudno w to uwierzyć, ale Dorota ma 33 lat. Kontakt z muzyką miała już od najmłodszych lat -  jako nastolatka śpiewała w zespole kościelnym Nazaret. Nie ukończyła jednak żadnej szkoły muzycznej - jest samoukiem. Współpracowała z poznańskim chórem Skowronki, w zespole Gospel Joy - w którym była jedną z solistek oraz z Romualdem Andrzejewskim – poznańskim pianistą i kompozytorem. Ma na koncie także koncerty z zespołem Sound Of Wine.

W 2013 roku Dorota Lembicz dała się poznać szerszej publiczności, jako uczestniczka trzeciej edycji The Voice of Poland. Po przesłuchaniu każde z jurorów chciało przyciągnąć Dorotę do swojej drużyny, ale ona - twierdząc, że "przeciwieństwa się przyciągają" wybrała Marię Sadowską. Przypominamu wykon Doroty na ESKA.pl!


Zakopiański Styl - Dorota Lembicz na skoki w Zakopanem

W 2016 roku Dorota Lembicz wraca, jako Doris. Wokalista zaśpiewała piosenkę Zakopiański Styl. Utwór został przygotowany specjalnie na konkurs skoków w Zakopanem.

>> Skoki Zakopane 2016: transmisja live w internecie i w TV. Kamil Stoch wygra?!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE