Donatan i Cleo - Slavica. Teledysk z twerkującymi Słowiankami! Nowa odsłona My Słowianie jest lepsza? [VIDEO + FOTY]

2014-05-18 11:16

Donatan i Cleo - Slavica to nowa piosenka i teledysk Donatana i Cleo - nagrane specjalnie po to, by promować naturalne, kobiece piękno! Według zapowiedzi, Slavica to kawałek w języku angielskim, będący unowocześnioną wersją My Słowianie. Będzie hit?

Donatan i Cleo - Slavica to nowa piosenka i teledysk Donatana i Cleo - nagrane specjalnie po to, by promować naturalne, kobiece piękno! Premierę klipu zaplanowano na środę, 14 maja o 13:00. Donatan i Cleo tak podkręcali na swoich Facebookach atmosferę przed premierą Slavicy:

Zdecydowaliśmy z Donatanem że wypuścimy niebawem teledysk do kawałka w języku angielskim w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Z powodu walki o tolerancje dochodzi do przykrych rzeczy związanych z negatywnym ocenianiem wszystkiego co nie jest poparciem dla środowisk homoseksualnych. Powiedzmy to głośno żeby usłyszała cała Europa!
- napisała Cleo na Facebooku 12 maja.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014. Gdzie zagrają największe gwiazdy?

- Prawdopodobnie jutro opublikujemy teledysk do kawałka "SLAVICA" - robimy to spontanicznie i przekornie w odniesieniu do całej sytuacji Kawałek jest w języku angielskim ponieważ ma dotrzeć do Europejskich odbiorców i pokazać im NASZ KANON PIĘKNA To taka nowoczesna wariacja "MY SŁOWIANIE" na mocnym basistym bicie. Ostrzegam kawałek urywa głowę wokalem CLEO i ocieka seksem - dodaje Donatan 13 maja. Kolejny wpis na jego Facebooku brzmi:

Co wy wszyscy z tymi cyckami? W nowym teledysku NIE BĘDZIE ŻADNYCH CYCKÓW! "SLAVICA" to kawałek o tym że nasze kobiety są zabójczo piękne ale również zabójczo zabójcze jak kałach Specjalnie nowocześnie i po angielsku aby Europa wiedziała z kim nie zadzierać JUŻ JUTRO -ARJU REDI?

Przypominamy, że marka ubrań Cleo też nazywa się Slavica. Czy ma to coś wspólnego z nową piosenką i klipem? Dowiemy się już o 13:00!

Donatan i Cleo - Slavica
Najnowsze