Don Diablo - o czym jest piosenka Survive? [VIDEO]

2018-11-27 14:20
Don Diablo - piosenka Survive przeróbką wielkiego hitu! [VIDEO]
Autor: Universal Music Polska

Don Diablo zaskoczył fanów swoim nowym kawałkiem! Przekonajcie się, motyw którego legendarnego nagrania wykorzystał holenderski producent!

Don Diablo to pochodzący z Holandii DJ i producent, który jest uważany za jednego z pionierów ruchu Future House. Do najnowszego singla artysta zatrudnił niezwykle utalentowaną Emeli Sande oraz rapową sensację Gucci Mane. W utworze został wykorzystany motyw refrenu piosenki Maria Maria, Carlosa Santany - choć tempo Survive jest wolniejsze. Singiel możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA.

Survive - o czym jest piosenka Don Diablo?

Don Diablo remiksował utwory takich artystów jak Ed Sheeran, Rihanna, Coldplay, Martin Garrix, Khalid, Diplo i MØ. Ma na koncie hity On My Mind, Universe, Anytime, Chemicals oraz Cutting Shapes. Na początku 2018 ukazał się jego drugi album FUTURE. W tym samym roku był gwiazdą na Sunrise Festival w Kołobrzegu.

Sam artysta postanowił wypowiedzieć sie na temat utworu:

Ten kawałek musiał być perfekcyjny od początku do końca. Chciałem w nim połączyć trzy pozornie niepasujące do siebie światy. Holenderski producent, brytyjska songwriterka i jeden z największych gwiazdorów rapu w Stanach - taka mieszanka nie zdarza się często. Każdy z nas wyszedł ze swojej strefy komfortu, ale jednocześnie zadbaliśmy, by w kawałku znalazł się osobisty sznyt. Jestem bardzo dumny z efektu końcowego i mam nadzieję, że wszyscy wyłapią przekaz płynący z Survive: mierzcie wysoko i nie bójcie się marzyć ponad stan

Emeli Sandé również wypowiada się o współpracy w samych superlatywach:

Bardzo się cieszę, że mogłam współpracować z niezwykle utalentowanym Don Diablo. Uwielbiam jego wyjątkową kreatywność oraz pasję do muzyki. Pisanie i nagrywanie wokali było prawdziwą przyjemnością. To bardzo mocny utwór. Mam nadzieję, że zmotywuje ludzi, by odnaleźli w sobie siłę, dumę i pewność siebie, by przetrwać.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze