Doda z nową piosenką Nie wolno płakać. Płyta artystki już wkrótce

2018-11-30 11:32 k.w.
Doda
Autor: wbf Doda

Doda powraca z nową solową płytą. Już teraz na ESKA.pl możecie wysłuchać fragmentu jednego z utworów z krążka.

W przyszłym roku ukaże się najnowsza płyta Dody. W swoim solowym dorobku, artystka ma na koncie dopiero dwa solowe krążki. Najnowsza produkcja, zgodnie z obietnicą złożoną zmarłej w tym roku babci, nagrana została z udziałem orkiestry. Znaleźć mają się na niej dojrzałe utwory oraz ulubione piosenki babci wokalistki, w nowych interpretacjach.

Bedoes - płyta Kwiat Polskiej Młodzieży ONLINE. Utwory dostępne w sieci

Doda - piosenka Nie wolno płakać

Artystka wrzuciła na swój instagramowy profil fragment nowego utworu Nie wolno płakać. Piosenka została napisana dla ukochanej babci Dody. Artystka przeszła w tym roku ciężkie chwile - straciła babcię oraz psa Bandziora, który towarzyszył jej od 13 lat. Co więcej, mimo że piosenkarka ułożyła sobie życie i jest szczęśliwą mężatką, stale prześladuje ją przeszłość z byłym narzeczonym na czele.

Doda w The Voice of Poland

Nowa płyta ma być dojrzała i zawierać utwory nagrane z orkiestrą. Nie wolno płakać będziecie mieli szansę usłyszeć 1.12.2018 podczas finału Voice of Poland. To wtedy artystka po raz pierwszy zaśpiewa nowy utwór na żywo. Premiera płyty na której znajdzie się Nie wolno płakać, planowana jest na 25 stycznia 2019 roku.

Thank U, Next akustycznie - cover lepszy niż oryginał?

Najnowsze