Doda - tekst piosenki Melodia Ta z mocnym przekazem! O czym śpiewa gwiazda?

2022-07-07 11:37
Doda
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Doda nie zwalnia tempa. Po doskonale przyjętym kawałku Fake Love czas na utwór Melodia Ta, za którego tekst odpowiada odnosząca m.in. coraz większe sukcesy w branży muzycznej bryska. I tym razem wokalistka opakowała bardzo gorzkie słowa w elektroniczne brzmienia. O czym śpiewa artystka w swoim nowym singlu, który ma szansę stać się hitem lata 2022?

Doda - tekst piosenki Melodia Ta z pewnością pozwoli wam zrozumieć, co gwiazda chciała przekazać swoim fanom, wydając kolejny utwór zwiastujący jej trzeci album studyjny. Ostatnie lata nie oszczędziły piosenkarki. Dopiero w zeszłym roku Doda wyznała, że zmagała się z silną depresją po rozpadzie małżeństwa z Emilem Stępniem. Nie jest tajemnicą, że małżonkowie nie rozeszli się w zgodzie. Emil miał m.in. uniemożliwiać Dodzie dokończenie prac nad filmem Dziewczyny z Dubaju, który ostatecznie okazał się wielkim hitem kasowym, a także znęcać się nad nią psychicznie. Gwiazda miewała ataki paniki i niemalże całkowicie straciła pasję do muzyki. W szokującym wyznaniu przyznała nawet, że miała myśli samobójcze! Terapia i praca nad sobą sprawiły, że artystka na nowo pokochała śpiewać, czego dowodem są wydane przez nią single Don't Wanna Hide, Fake Love oraz najnowszy - Melodia Ta. I tym razem Doda pod płaszczykiem imprezowych rytmów przemyciła gorzką prawdę o swoim życiu prywatnym.

Do sieci wyciekło nowe imię Dody. Jak nazywa się teraz wokalistka?

Doda zaraz po występie w Sopocie! Wyznała, dlaczego nie zaśpiewała TYCH hitów

Doda - tekst piosenki Melodia Ta

Piosenka Melodia Ta wraz z teledyskiem ukazała się dokładnie 7 lipca o północy. Komentarze zamieszczone pod klipem mówią same za siebie! Internauci pokochali elektroniczną odsłonę Dody i z niecierpliwością wyczekują premiery jej kolejnego krążka, który ma być zatytułowany Aqualiteja. 

Na moich myślach znamię mam

Trwałe jest jak tatuaż

Smutna piosenka to nie ja

Ale zapomnieć jest trudno

Jeszcze jeden raz, taniec chce ci dać

Weź ostatni wdech

O czerwonej sukni sen

zimną wodą zmywasz krew.

Ref: Bo we mnie tylko ta melodia gra

Chcesz zagłuszyć ją każdego dnia

I nie spływa tusz na bukiety róż

Miłość ta

Nie jest wrogiem już.

Miliony wspomnień, mały gest

Ja teraz tworze nowe

Na czerwonych światłach

Zostałeś gdzieś

Miłość twa

Twoim wrogiem jest.

Jeszcze jeden raz, taniec chce ci dać

Weź ostatni wdech

O czerwonej sukni sen

zimną wodą zmywasz krew.

Ref: Bo we mnie tylko ta melodia gra

Chcesz zagłuszyć ją każdego dnia

I nie spływa tusz na bukiety róż

Miłość twa

Nie jest wrogiem już.

Sonda
Podobają ci się nowe piosenki Dody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze