Doda zmieniła imię

i

Autor: Akpa Doda zmieniła imię

Do sieci wyciekło nowe imię Dody. Jak nazywa się teraz wokalistka?

2022-06-27 11:57

Doda postanowiła odciąć się od przeszłości i zrobiła w tym kierunku poważne kroki. Oprócz zmiany nazwiska po rozwodzie po rozwodzie zdecydowała się także na zmianę imienia, które miało pozostać tajemnicą aż do czasu premiery jej nadchodzącego albumu. Wbrew planom artystki do sieci trafiła informacja o tym jak się teraz nazywa!

Informacja o tym, że Doda zmieniła imię bardzo szybko podbiła cały polski internet. Zaciekawieni fani cały czas zastanawiali się jak nazywa się teraz ich ulubiona wokalistka. Internauci pokrzyżowali plany Dody! Zauważyli, że piosenkarka wprowadziła zmiany w Bazie Internetowej REGON. Właśnie tam można tam poznać jej nowe i bardzo nietypowe imię. Artystka potwierdziła informacje o zmienionym imieniu na swoim Instagramie, zapowiadając tym samym singiel, który ukaże się bardzo niedługo. Jak ma na imię jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej?

Doda została ukarana za seks! Po latach wyznała szokującą prawdę

Doda o 20-leciu kariery muzycznej

Doda - nowe imię

Doda nazywa się teraz Dorota Aqualiteja Rabczewska. Jej drugie, świeżo nadane imię nawiązuje do znaku zodiaku wokalistki - Wodnika.

Doda - nowy singiel

Nowa piosenka Dody o tytule Aqualiteja ma ukazać się w lipcu 2022. Artystka pracuje również nad teledyskiem do utworu. Premiera najnowszego albumu Dody odbędzie się jesienią 2022. Później artystka chcę sobie zrobić przerwę od muzyki i zacząć się czymś nowym.

Myślisz, że powinno to wyglądać tak, że śpiewam przez kolejne dziesiąt lat? Że świętuję 50-lecie jak cudowna Maryla Rodowicz? Zastanawiam się, czy chciałabym tak, czy to się stanie i czy to jest w moim stylu. I szczerze? Raczej nie. Moim marzeniem jest w przyszłości całkowicie zmienić swoje życie, obudzić się w innym miejscu na ziemi, dotknąć innego zawodu

Doda - 20-lecie kariery

Doda obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz. Artystka zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej dokładnie 20 lat temu. W 2002 roku na rynku ukazał się debiutancki singiel Virgin, a niedługo później pełnoprawny krążek, na którym znalazły się utwory napisane przez nastoletnią wokalistkę. Płyta została doskonale przyjęta przez fanów ostrzejszych brzmień, jak również krytyków muzycznych, czego dowodem była nominacja do nagrody Fryderyk w kategorii Nowa Twarz Fonografii

Tak zaczynała Doda! Od jej debiutu mija w tym roku 20 lat