Doda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Doda pokazała się w ciemnych włosach. Ale metamorfoza! Internauci porównali ją do Megan Fox

2024-07-10 8:59

Doda uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Wokalistka posiada w prywatnej kolekcji całe mnóstwo rozmaitych peruk, które pozwalają jej na szybkie dokonanie spektakularnej metamorfozy. Artystka po raz pierwszy pokazała się w długich, ciemnych włosach, a internauci nie mogą wyjść z podziwu i doradzają jej, by poszła w tym kierunku! Pojawiły się porównania do Megan Fox.

Doda przyzwyczaiła swoich fanów do częstych zmian wizerunku. W takim wydaniu jednak jeszcze jej nie widzieliśmy! Piosenkarka co prawda pokazywała się w przeszłości w ciemnych włosach, ale tym razem poszła na całość. Na Instagramie Dody pojawiło się nagranie, na którym w pierwszej sekundzie naprawdę trudno ją rozpoznać. Doda zadebiutowała w social mediach jako niebieskooka brunetka. Wszystkich zszokowanych metamorfozą uspokajamy - wokalistka nie zdecydowała się na przefarbowanie swoich blond włosów, które od lat są jej znakiem rozpoznawczym, a jedynie na założenie peruki. Zdaniem internautów nowy kolor podkreślił jednak jej mocny charakter. Fani zasypali Dodę komplementami, a niektórzy stwierdzili nawet, że powinna rozważyć stanie się brunetką na dłużej niż na jeden dzień. W komentarzach pojawiły się porównania do popularnej aktorki Megan Fox czy Britney Spears z okładki jej albumu "Blackout". 

Zbulwersowana Doda grzmi na ulicy: "Jakim trzeba być ch***m?!". Pokazała rozjechane zwierzę!

POLSAT HIT FESTIVAL - DODA

Doda jako brunetka

Doda uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Aż trudno zliczyć, ile razy w tym roku media rozpisywały się o jej metamorfozach, głównie dotyczących jej włosów. "Peruka czy prawdziwe?" - takie pytania pojawiły się np. po gali rozdania nagród Fryderyk. Tym razem artystka poszła na całość i pokazała się jako niebieskooka brunetka. Trzeba przyznać, że taki look robi wrażenie. 

- Jeszcze takiej mnie nie było - napisała wyraźnie zachwycona efektami.

Pasuje jej taki kolor? Zdjęcia prezentujemy w galerii zamieszczonej poniżej.

Listen on Spreaker.