Doda o urodzeniu dzieci: 'Nie zrobiłabym im tego'

2018-03-14 13:58
Doda o urodzeniu dzieci: 'Nie zrobiłabym im tego'
Autor: WBF Doda

Doda opowiedziała o swoim podejściu do macierzyństwa. Sprawdź, jakie zdanie ma na ten temat wokalistka i co dokładnie oznaczają jej słowa!

Doda bardzo stanowczo wypowiedziała się o swoim stosunku do posiadania dzieci. Gwiazda opowiedziała o tym, jak zapatruje się na kwestię macierzyństwa w programie Hanny Lis 'Między Słowami'. Co dokładnie Doda odpowiedziała dziennikarce i dlaczego twierdzi, że 'nie zrobiłaby im tego'? Artystka słynie z dużej pewności siebie i bardzo jasno określonych poglądów. Okazuje się, że jeśli chodzi o temat macierzyństwa, jej podejście jest podobne!

Doda opowiedziała o macierzyństwie

Piosenkarka była gościem premierowego odcinka programu Hanny Lis 'Między Słowami'. Poza pytaniami o życie zawodowe, między innymi o pracę na planie Pitbulla, Lis postanowiła zadać Dodzie także pytania o życie prywatne. Jedną z kwestii, które poruszyły, była chęć posiadania dzieci. Okazuje się, że Doda ma na ten temat bardzo jasno określoną opinię. Wokalistka zdradziła dziennikarce, że nigdy tak naprawdę nie chciała zostać matką.

Doda - Przesłuchanie: jakiego narządu potrzebuje najmniej i czego mogłaby nauczać?

Autor: brak danych

  Doda, która wystąpiła w Przesłuchaniu w EskaTV, dostała naprawdę niełatwe pytania. W dodatku, jak sama przyznała na początku, męczył ją poimprezowy kac! Jak poradziła sobie z odpowiedziami? Czy była tak błyskotliwa i dowcipna, jak w większości wywiadów? Obejrz

Doda swoją decyzję uargumentowała m.in. tym, że w przypadku rozstania nie chciałaby, żeby jej dzieci czytały o tym, co ich ojciec o niej pisze. Powiedziała także, że nie wyobraża sobie, żeby jej dzieci urodziły się w naszym kraju: 'Musiałabym wyprowadzić się z Polski. Nie wyobrażam sobie, żebym je miała tutaj wychowywać. Nie zrobiłabym im tego' - powiedziała Doda.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze