Doda

i

Autor: AKPA

nowości muzyczne

Doda i Bedoes 2115 w duecie! Będzie też kolejny numer ze Smolastym. Oto reedycja albumu AQUARIA

2023-09-20 13:12

Z okazji osiągnięcia statusu podwójnej platyny, Doda ogłasza reedycję albumu „AQUARIA”. Premiera 4 października.

Już 4 października długo wyczekiwana reedycja podwójnie platynowej płyty „AQUARIA” zawierająca dodatkowo pięć zupełnie nowych utworów. Gościnnie w dwóch nowych piosenkach usłyszymy Smolastego oraz Bedoesa 2115. Do reedycji przygotowana została zupełnie nowa oprawa graficzna i poligrafia. Promocji albumu towarzyszą koncerty w ramach trasy Doda. Dream Show - AQUARIA tour, które wyprzedały się w zaledwie kilka godzin! Na samym albumie nie zabraknie podwójnie platynowego hitu „Melodia ta”, platynowych „Fake Love”, „Don’t Wanna Hide”, „Zatańczę z aniołami”, „Pewnie już wiesz” oraz złotych „Wodospadów”.

DODA i SMOLASTY o swoim singlu!

DODA - od lat znamy ją jako artystkę złożoną z żywiołów. W muzyce i miłości prawdziwa oraz zawsze na 100%. Tworzy i kocha całym ciałem i duszą.

AQUARIA - wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego. Na czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie - dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet. Doda tanecznym krokiem zamyka mroczny rozdział życia, zatrzaskując za sobą drzwi przeszłości. Ten album nie tylko w nazwie nosi ze sobą symbol odrodzenia... Album jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że Królowa jest tylko jedna. Ściskając w dłoni trójząb Posejdona z siłą wodospadu AQUALITEJA uderza w serce słuchacza.

AQUARIA - tracklista:

 1. Fake Love
 2. Don’t Wanna Hide
 3. Girls To Buy ft. Maria Sadowska
 4. Bez Ciebie chcę żyć wiecznie
 5. Melodia ta
 6. No Rush with Jhn McFly
 7. Do It Like I Want It
 8. Pewnie już wiesz
 9. Drinking
 10. Tylko Ty i ja
 11. Wodospady
 12. Zatańczę z aniołami
 13. Chcę Cię coraz więcej
 14. Nie otwieram oczu
 15. Mama
 16. Nie żałuję ft. Smolasty
 17. I’m not loving it
 18. Dom ft. Bedoes 2115
Listen on Spreaker.