Doda

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Doda dodała post z wymownym hashtagiem. Tak podsumowała swój koniec kariery!

2024-06-17 14:05

Doda niejednokrotnie mówiła w wywiadach, że planuje zakończyć swoją karierę. Najnowszy wpis jest dowodem na to, że nie zmieniła zdania. Piosenkarka podsumowała w nim sukces ery "Aquaria", a na końcu dodała wymowny hashtag. Nieprzypadkowy jest też dobór piosenki.

O tym, że Doda kończy karierę wiadomo nie od dziś. Piosenkarka, choć początkowo planowała wydanie jeszcze jednej płyty, zmieniła zdanie, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Dopytana o to, czy nie jest jej żal wizji artystycznej, którą miała, zapowiadając wydawnictwo w książeczce zamieszczonej w reedycji "Aquarii", powiedziała nam:

Wizja artystyczna zmienia się w zależności od tego, co się dzieje w twojej głowie. Przyklejanie się do jakiejś łatki sprzed roku jest bez sensu, trzeba iść z duchem swojego flow w głowie, żeby być przede wszystkim autentycznym, ale wracając do pytania, naprawdę wydaje mi się, że wycisnęłam "Aquarię" jak cytrynę do mohito, które wypiliśmy wszyscy ze smakiem. Jestem turbo spełniona, jeśli chodzi o tę erę. Wydałam 8-9 teledysków z jednej płyty, nie wiem, zrobiłam całą trasę koncertową z reality-show, które jest na Polsat Box Go. Uważam, że bardzo długo nie przebiłabym tego show koncertowego, nawet nie chcę. Pod tym względem ta era tą piosenką idealnie się po prostu kończy. Do końca roku chciałabym skupić się na promocji "Nie żałuję", a następnie, jak każdy inny normalny artysta na Zachodzie czy wszędzie, po prostu odejść w cień. I czy ja wyjdę z powrotem czy nie, to już pozostawiam odpowiedzi czasu i sytuacji, które przyjdą wtedy mi do głowy i serca.

Najnowszy wpis Dody, jaki zamieściła w mediach społecznościowych, jest dowodem na to, że zdania nie zmieniła. Gwiazda pochwaliła się kolejnym sukcesem. Jej nagrana ze Smolastym piosenka "Nie żałuję" pokryła się właśnie PLATYNĄ. Korzystając z okazji, artystka przypomniała pozostałe sukcesy, jakie udało jej się osiągnąć w erze "Aquarii". W zaledwie trzy lata Doda sprzedała blisko MILION egzemplarzy swoich singli. Na końcu wpisu zamieściła hashtag, który nikogo nie pozostawi obojętnym. Ten cytat daje do myślenia.

Doda kończy karierę. Co na to Lanberry? Była ważną częścią jej triumfalnego powrotu!

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Doda kończy karierę. Ten hashtag nie pozostawia złudzeń!

Nie jest tajemnicą, że Doda zakończenie kariery planowała już od dawna. Sukces płyty "Aquaria" utwierdził ją w przekonaniu, że nadszedł czas, by pożegnać się ze sceną. Pod najnowszym wpisem pozostawionym na Instagramie gwiazda muzyki nawiązała do ponadczasowego hitu zespołu Perfect.

- #trzebawiedzieckiedyzescenyzejscniepokonanym - napisała.

Artystka ma jednak w planach promowanie kawałka i jak wyznała w rozmowie z nami, nie jest w stanie przewidzieć tego, co pojawi się w jej głowie za jakiś czas. Aktualnie działa w zgodzie ze swoim sumieniem.