Długoterminowa prognoza pogody - kiedy będzie ciepło?

2018-06-27 14:45
Długoterminowa prognoza pogody - kiedy będzie ciepło?
Autor: fot./freeimages.com/Alistair Williamson Lato

Wszyscy czekamy na powrót słonecznej pogody. Na ESKA.pl prezentujemy długoterminową prognozę pogody, z której dowiecie się, kiedy znowu będzie ciepło.

Długoterminowa prognoza pogody na pewno zaciekawi tych, którzy zadają sobie pytanie o to, kiedy będzie ciepło. Niemal przez cały czerwiec Polacy mogli się cieszyć słońcem i wysokimi temperaturami. Niestety, pod koniec miesiąca nastąpiło załamanie pogody i od tamtego czasu obserwujemy tylko szare chmury i deszcze. By dowiedzieć się, kiedy możemy liczyć na powrót prawdziwego lata, trzeba sprawdzić przewidywania synoptyków.

Długoterminowa prognoza pogody - czerwiec/lipiec

Przewidywania synoptyków na końcówkę czerwca i pierwszą część lipca można uznać za optymistyczne. Długoterminowa prognoza pogody pokazuje, że choć nie możemy jeszcze spodziewać się powrotu upałów, to aura będzie się stopniowo poprawiać. Jeszcze do piątku 29 będą występować opady i niskie temperatury (najgorszej będzie w środę - kraj nawiedzą deszcze, a termometry pokażą od 14 do 18 stopni Celsjusza).

Wakacje 2018 czas zacząć! Memy i gify na początek lata

Od 30 czerwca będzie już lepiej. Synoptycy przewidują ustanie deszczów, a zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane. Najwyższe temperatury w ciągu dnia osiągną 21 stopni Celsjusza. Około 4 lipca temperatury w kraju zaczną się stabilizować na poziomie 23 - 24 stopni Celsjusza. Wszystkich ucieszy również to, że pojawi się więcej słońca! Taka pogoda będzie się utrzymywać co najmniej do 10 lipca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze