Dlaczego płyty Marcina Maciejczaka najlepiej słuchać nocą? [WYWIAD]

2021-06-01 15:42
Marcin Maciejczak sprawi, że poleją się łzy wzruszenia. Fani odliczają godziny
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Marcin Maciejczak sprawi, że poleją się łzy wzruszenia. Fani odliczają godziny

Lada moment Marcin Maciejczak zaprezentuje światu swój debiutancki album studyjny Tamte dni. W rozmowie z Hanczakiem zwycięzca trzeciej edycji The Voice Kids opowiedział o kulisach współpracy z Natalią Nykiel nad singlem Ciepły front, zawartości nadchodzącego krążka oraz o tym, dlaczego warto słuchać go... nocą.

Marcin Maciejczak - płyta nastoletniego wokalisty, jak sam mówi, to zamknięcie pewnego etapu w jego życiu. Zatytułowany Tamte dni krążek pojawi się w serwisach streamingowych i w sprzedaży już za moment, bo 11 czerwca. Na płycie znajdzie się w sumie 11 piosenek, w tym najnowszy, będący efektem współpracy z Natalią Nykiel singiel Ciepły front. Utrzymana w klimatach country kompozycja nie jest jednak reprezentacją całego longplaya, który ma pokazać rożne oblicza zwycięzcy trzeciej edycji The Voice Kids.

O tym, że Marcin Maciejczak jest wszechstronnym wokalistą mogliśmy przekonać się już wielokrotnie. Na poszczególnych etapach telewizyjnego show wokalista udowodnił, że umie odnaleźć się w każdym repertuarze. Nic dziwnego, że jego autorskie wydawnictwo jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w tym roku. W wywiadzie z Hanczakiem Marcin zdradził wszystkie szczegóły wydawnictwa. Między innymi to, dlaczego najlepiej słuchać go nocą.

Marcin Maciejczak - wywiad

Marcin miał o tyle utrudnioną sytuację, że po jego zwycięstwie w The Voice Kids wybuchła globalna pandemia, przez co promocja wydawnictwa była znacznie utrudniona. Dopiero po ponad roku od wygranej wokalista zagra swój pierwszy koncert, w trakcie którego zaprezentuje cały materiał z nadchodzącego krążka. Wydarzenie będzie miało miejsce 29 czerwca w warszawskiej Pradze Centrum. Czego możemy spodziewać się po jego debiutanckim show? O tym Marcin Maciejczak również opowiedział w wywiadzie, którego w całości możecie posłuchać poniżej.

Wywiady z Radio ESKA - Marcin Maciejczak
Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu
Najnowsze