Destiny z Malty wystąpiła kiedyś w Polsce. Mało kto o tym pamięta

Destiny
Autor: Michal WARGIN/East News

Reprezentująca w tym roku Maltę Destiny uznawana jest przez ekspertów za czarnego konia Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. Również w Polsce wokalistka posiada rzeszę fanów, którzy mają zamiar wesprzeć ją swoimi glosami. Mało kto jednak pamięta, że wykonawczyni utworu Je Me Casse wystąpiła kiedyś w naszym kraju. Przypominamy kiedy!

Eurowizja 2021 - Destiny to, zdaniem ekspertów, jedna z faworytek do zwycięstwa. 18-letnia piosenkarka wystąpi na eurowizyjnej scenie z chwytliwym utworem Je Me Casse, który traktuje o sile kobiet i już zdążył podbić serca słuchaczy na całym świecie. Artystka niezmiennie utrzymuje się na pierwszym miejscu tabeli, a zrealizowany do singla wideoklip wygenerował blisko osiem milionów odsłon, czyli ponad dwa razy więcej niż jej zeszłoroczna propozycja zatytułowana All Of My Love. Z pewnością wszyscy fani Eurowizji pamiętają o tym, że Destiny Chukunyere, bo tak naprawdę nazywa się piosenkarka, poznała w przeszłości smak zwycięstwa. W 2015 roku Maltanka pokonała konkurencję i wygrała Eurowizję Junior z piosenką Not My Soul. Mało kto jednak pamięta dziś o tym, że rok później, w 2016 roku, Destiny pojawiła się w Polsce po to, by swoim występem uświetnić związane z Konkursem Piosenki Eurowizji wydarzenie.

Eurowizja 2021 - relacja z turkusowego dywanu

Eurowizja 2021 - Destiny

Destiny pojawiła się w Warszawie w 2016 roku, by zaśpiewać swój pierwszy międzynarodowy hit przed polską publicznością. Występ piosenkarki był jedną z niespodzianek, jakie czekały na widzów Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, które ostatecznie wygrała Olivia Wieczorek. Do tej pory była to jedyna wizyta Destiny w Polsce.

Najnowsze