Dawid Podsiadło w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Fani odkryli to na Instagramie?

2019-07-09 13:42 A.D.
Dawid Podsiadło da charytatywny koncert! DATA, MIEJSCE, BILETY
Autor: fot. Jacek Kolodziejski Dawid Podsiadło da charytatywny koncert! DATA, MIEJSCE, BILETY

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych wykonawców w Polsce. Fani od dawna marzą, że będą mogli cieszyć się jego udziałem w jednym ze znanych show. Do tej pory unikał jednak roli trenera, członka jury czy uczestnika, mimo że większość jego kolegów z branży chętnie tańczy, śpiewa i ocenia. Czy teraz to się zmieni? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Na Instagramie produkcji aż zawrzało, gdy opublikowano filmik z fragmentami twarzy gwiazd biorących udział w 12 edycji show, które zobaczymy na antenie telewizji Polsat już jesienią. Wśród 'puzzli' wyłowić można wzrokiem charakterystyczne męskie ucho na różowym tle. Wygląda ono zupełnie jak wycięte ze zdjęcia z sesji promującej płytę Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło! Czy to właśnie on będzie jednym z uczestników? Fani nie szczędzą komentarzy i spekulują nad jego udziałem. 

Dawid Podsiadło w Twoja Twarz Brzmi Znajomo - dowody

Fani szybko doszukali się podobieństwa w elemencie twarzy z filmiku na Instagramie. Liczne komentarze mają potwierdzać sprawę. Taka gwiazda z pewnością przyciągnęłaby przed telewizory prawdziwe tłumy. Najpewniej to jednak nie on pojawi się w muzycznym show. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wystąpi? 

Jeśli nie Dawid Podsiadło to... Na Pełnej! To własnie najprawdopodobniej jeden z chłopaków zdecydował się na udział w programie. YouTuberzy znani są z licznych przeróbek utworów muzycznych. Wykonywali między innymi 'Falafel', czyli zabawną wersję piosenki 'Nie ma fal'. Tajemnicze zdjęcie może pochodzić właśnie z klipu do ich hitu. Porównajcie sami! 

Najnowsze