Dawid Podsiadło spełnił marzenie Blowka! O czym mowa? Nie uwierzycie, co ich łączy!

Dawid Podsiadło i Blowek
Autor: Screen z YT: SPEŁNILEM SWOJE MARZENIE! / Blowek

Dawid Podsiadło spełnił marzenie Blowka, znanego youtubera z Polski! O co dokładnie chodzi i co łączy piosenkarza z popularnym influencerem? Okazuje się, że mają wspólną pasję! O co chodzi? Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło i Blowek mają wspólną pasję! Okazuje się, że popularny piosenkarz spełnił jedno z marzeń Blowka, znanego na polskiej scenie youtubera. O co dokładnie chodzi i co łączy te dwie wielkie osobistości? Otóż na kanale Blowka 7 października 2020 roku pojawił się specjalny odcinek, w którym także zobaczyliśmy Dawida Podsiadło. Samo nagranie wideo z Dawidem już ekscytowało youtubera, jednak nie tylko to było największą niespodzianką. Dawid Podsiadło i Karol Gązwa, znany w sieci pod pseudonimem Blowek mają wspólną pasję, a jest nią gra Star Wars! Ostatnio premierę miała najnowsza seria popularnej gry Star Wars: Squadrons i Dawid Podsiadło oraz Blowek mieli okazję ją wspólnie zrecenzować. Spotkanie było pełne emocji i nostalgicznych wspomnień, ponieważ Dawid tak samo pasjonuje się Gwiezdnymi Wojnami od wielu lat, tak samo jak słynny youtuber Blowek. Chłopaki w pojedynku zagrali w tej samej drużynie, ponieważ jak ujął to Blow nie chciał przegrać z Dawidem, który jest graczem od lat!

Dawid Podsiadło i Blowek grają w Star Wars 

Dawid Podsiadło i Blowek wystąpili razem na jednym wideo, na którym podzielili swoją wspólną pasję! Piosenkarz i influencer zagrali razem w grę Star Wars: Squadrons, a tym samym ucięli sobie przemiłą pogawędkę. Filmik Blowka z udziałem Dawida Podsiadło stał się na YouTube tak popularny, że wylądował na karcie na czasie i uzbierał prawie 200 tysięcy wyświetleń w jeden dzień!

Najnowsze