Dawid Podsiadło - piosenka Post PREMIEROWO koncercie! Śpiewa o wpuszczeniu go do nieba

i

Autor: Piotr Tarasewicz / Sony Music Poland Dawid Podsiadło - piosenka Post PREMIEROWO koncercie! Śpiewa o wpuszczeniu go do nieba

Dawid Podsiadło - piosenka Post PREMIEROWO koncercie! Śpiewa o wpuszczeniu go do nieba

2022-06-05 15:13

Dawid Podsiadło długo testował cierpliwość fanów. Już kilka miesięcy temu zapowiedział czwartą płytę. Artysta zdecydował, że pierwszą jej zapowiedź zaprezentuje podczas koncertu w Gdańsku. Zaśpiewał premierowo piosenkę Post, a ta już robi furorę w internecie. Co śpiewa Dawid Podsiadło? O czym jest nowa piosenka Post? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Dawid Podsiadło powrócił do studia nagraniowego, ale również nadrabia koncertowe zaległości. Artysta daje przekładane z powodu trudnej sytuacji epidemicznej stadionowe występy. Nie dość, że gościnnie pojawiają się największe gwiazdy sceny muzycznej to na dodatek wokalista prezentuje materiał z nadchodzącego albumu. Nowa piosenka Dawida Podsiadło 2022 została zaśpiewana pierwszy raz na żywo, podczas koncertu w Gdańsku. Internauci szybko wychwycili, że to absolutna nowość wykonawcy z Dąbrowy Górniczej i zaczęli ją nagrywać. Pojawiające się świeże opinie, które trafiły do sieci są pozytywne - to może być kolejny hit!

Jakub Grabowski rapował na Festiwalu Masła, a później na przypadkowym weselu! [WIDEO]

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

Dawid Podsiadło - nowa piosenka 2022

Dawid Podsiadło od długiego czasu testuje cierpliwość fanów, przygotowując ich na premierę czwartego albumu. Artysta zapowiadał ją już kilka miesięcy temu, ale dopiero w kwietniu otrzymaliśmy konkrety. Zdradził, że single, które trafią na krążek są już wybrane. Podkreślił, że jest już na muzycznej scenie 10 lat, więc nowy materiał musi być po prostu "duży", w znaczeniu - ma być po prostu doskonały: - Jestem ekstremalnie podekscytowany i naprawdę nie mogę się doczekać Waszych reakcji. Trochę na to wszyscy czekaliśmy, ale nie zostało już tego czekania zbyt wiele.

Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022 rozbije bank! Kiedy premiera albumu?

Pierwsze reakcje już są, a to wszystko za sprawą nowej piosenki, którą artysta zaśpiewał w Gdańsku. Numer został zatytułowany Post i zawiera tekst:

[Zwrotka 1]

Czy ona znów spała

Czy było bara bara

Więcej ciepła i mnie

Post

Czy staje na zakazach

Czy płaci każdy mandat

Na pewno nie

Post

Czy płaci alimenty

Kupuje jej prezenty

Nie wydaje mi się

Post

Czy dalej dużo ćpa

Jakie tatuaże ma

Co za człowieka wrak

Post

[Refren]

A ja tu poszczę w piątek

Więc idę na obiad

Wreszcie się pomszczę

Niesprawiedliwy to idiota

Więc ja tu poszczę, bo piątek

Na straży tu przy wrotach

No weź nie wpuszczaj Piotrek

To sama jest hołota

Dawid Podsiadło stoi przed trudnym zadaniem, bo jego nowy materiał to następca hitowego albumu Małomiasteczkowy, który pokryty jest podwójnym diamentem za sprzedaż w Polsce. Oprócz tego to za sprawą tego albumu koncerty muzyka wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Małomiasteczkowa trasa cieszyła się tak dużym uznaniem, że Podsiadło zdecydował się na kolejne występy, ale tym razem w akustycznych wersjach z całym zespołem. 

Dawid Podsiadło - piosenka Post