Dawid Podsiadło jak Zenek Martyniuk?! Fani przecierali oczy ze zdumienia

2021-07-25 11:57
Dawid Podsiadło
Autor: WBF

Dawida Podsiadło od zawsze wyróżniał nie tylko piękny głos i ogromny talent muzyczny, ale także charakterystyczna burza ciemnych loków. Stąd wzięła się zresztą nazwa pierwszego zespołu wokalisty - Curly Heads - czyli dosłownie 'kręcone głowy'. Podsiadło jednak zdecydował się na drastyczną zmianę fryzury, która mocno zaskoczyła jego fanów.

Dawid Podsiadło był jedną z gwiazd na tegorocznym Open'er Park, wydarzenia przygotowanego przez organizatorów odwołanego w tym roku Open'er Festivalu. Open'er Park trwa przez kilka tygodni na przełomie lipca i sierpnia, w jego ramach organizowane są przedstawienia teatralne, sztuki wizualne i oczywiście koncerty. W dniach 23-25 lipca scenę w Parku Kolibki przejął Dawid Podsiadło, który mocno zaskoczył fanów nowym wizerunkiem. Wokalista zaprezentował się w tzw. fryzurze na czeskiego piłkarza, niezwykle popularnej w latach 80., która charakteryzuje się krótko obciętymi włosami z przodu i długimi z tyłu. Do takiego zestawu panowie często zapuszczali również wąsy, których nie zabrakło w stylizacji Dawida.

Dawid Podsiadło jak Zenek Martyniuk?!

Nowa fryzura Dawida nosi nazwę mullet i, zdaniem wielu fryzjerów, obecnie wraca do łask. Oprócz czeskich piłkarzy w latach 80. i 90. nosili ją często między innymi gwiazdorzy disco polo, w tym sam król tego gatunku w Polsce, Zenek Martyniuk. Pod zdjęciem Podsiadło zamieszczonym na Instagramie przez Open'er Festival, pojawiła się masa komentarzy od fanów wokalisty, który jego obecny wizerunek porównują właśnie do wczesnego Zenka. Dawid Podsiadło pokazał się już w nowej fryzurze w teledysku z tegorocznego Męskiego Grania do piosenki I Ciebie też, bardzo, który ukazał się 30 czerwca. Wygląda jednak na to, że to nie chwilowa zmiana. Jak się wam podoba Dawid w nowej odsłonie?

Polacy na Igrzyskach w Tokio - stolarz, żołnierz, finansistka | ESKA XD - Sportekspertka #27
Najnowsze