Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski znowu razem! Fani zachwyceni efektem tej współpracy

2020-07-31 15:10 Maksymilian Kluziewicz
Krzysztof Zalewski
Autor: YouTube/KayaxTV

Po doskonale przyjętym hymnie Męskiego Grania 2018 Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski ponownie połączyli siły. Utalentowani wokaliści stworzyli wspólnie numer, który zapowiada kolejne wydawnictwo muzyczne Krzysztofa. Fani są zachwyceni tym połączeniem! Czy nowy utwór, którego autorami są obaj wokaliści powtórzy sukces hitu Początek? O szczegółach współpracy przeczytacie na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski ponownie razem - o tym momencie marzyli wszyscy fani obu wokalistów, którzy we współpracy z Kortezem stworzyli bezsprzecznie największy hit 2018 roku, czyli kawałek Początek. Numer promował dziewiątą edycję festiwalu Męskie Granie i został nagrodzony licznymi nagrodami, między innymi Fryderykami. Nakręcony w Warszawie teledysk jest jednym z tych polskich klipów, którym udało się przekroczyć magiczną liczbę 100 milionów wyświetleń.

Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski uchodzą za obecnie najpopularniejszych, a zarazem najbardziej utalentowanych wokalistów w naszym kraju. Każda ich piosenka okazuje się hitem, a bilety na koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie. Sukces kawałka Początek tylko zaostrzył apetyt publiczności na kolejne wspólne projekty. Nic dziwnego, że gdy fani artystów zobaczyli, że jednym ze współautorów najnowszego kawałka Krzysztofa Zalewskiego Annuszka jest właśnie Dawid Podsiadło, odetchnęli z ulgą.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski

Piosenka Annuszka to kolejny projekt, który zapowiada album Krzysztofa Zalewskiego. Poza samym wykonawcą, w jego powstanie zaangażowani byli Andrzej Markowski oraz właśnie Dawid Podsiadło. Piosenkarz jest wymieniony jako jeden z autorów tekstu utworu. Niestety, nie usłyszymy go w piosence. Co ciekawe, Podsiadło nie jest jedynym topowym artystą, którego Krzysztof Zalewski zaprosił do współpracy. Za reżyserię wideoklipu odpowiada bowiem Brodka. To trio gwarantuje hit!

Najnowsze