Dawid Kwiatkowski Ulubioną Polską Gwiazdą. Kwiatkowski zwyciężył Kids Choice Awards 2015. Kogo pokonał? [VIDEO]

2015-03-30 13:00
Dawid Kwiatkowski - laureatem Kids Choice Awards
Autor: wbf Dawid Kwiatkowski został laureatem Kids Choice Awards

Dawid Kwiatkowski został Ulubioną Polską Gwiazdą podczas Kids Choice Awards 2015. To już drugi rok z rzędu, gdy Dawid Kwiatkowski zgarnia statuetkę Kids Choice Awards. Kogo tym razem pokonał Kwiat? Zobaczy wyniki Kids Choice Awards 2015 na ESKA.pl 

Kids Choice Awards 2015: Dawid Kwiatkowski laureatem konkursu! Kwiat otrzymał tytuł Ulubionej Polskiej Gwiazdy podczas rozdania tegorocznych nagród stacji Nickelodeon. Co ciekawe Dawid Kwiatkowski tytuł Ulubionej Polskiej Gwiazdy Kids Choice Awards zdobył po raz drugi z rzędu. Kogo tym razem pokonał polski idol nastolatek? O tytuł Ulubionej Polskiej Gwiazdy Kids Choice Awards walczyli oprócz Kwiatkowskiego: Margaret, Mrozu i LemON. Tytuł KCA 2015 był przyznawany na podstawie głosowania SMS, które trwało do 25 marca 2015 roku. 

Które zagraniczne gwiazdy zdobyły nagrody w konkursie Kids Choice Awards 2015? Wyniki głosowania przedstawiliśmy w >>>TYM<<< artykule. 

Dodajmy, że polską relację z gali Kids Choice Awards 2015 prowadziła Patricia Kazadi. Jak prezentowała się na pomarańczowym dywanie polska prezenterka? Patricia miała bardzo młodzieżową kreację, o czym możecie przekonać się na zdjęciu poniżej:

>>>Wielkanoc 2015: sklepy otwarte w pierwszy i drugi dzień świąt

>>>>KONKURS: Wygraj bilety na Galę UFC Fight Night 11 kwietnia w Krakowie 

>>>>Angelina Jolie z dziećmi na Kids Choice Awards 2015 

Prawdziwa Historia Rodu Borgiów - 1. odcinek. Cały sezon można oglądać online, za darmo na eskaGO.pl

 

deri

Najnowsze