David Guetta otrzyma specjalne wyróżnienie od Polaków!

2018-01-24 16:38
David Guetta otrzyma specjalne wyróżnienie od Polaków!
Autor: materiały prasowe Dawid Guetta

David Guetta otrzyma specjalne wyróżnienie od Polaków! DJ zostanie uhonorowany w dniu koncertu 27 stycznia.

Jeden z najpopularniejszych i najdłużej utrzymujący się na szczycie DJ-ów na świecie zostanie doceniony także w Polsce. W dniu koncertu, 27 stycznia w TAURON Arena Kraków, David Guetta otrzyma złotą godność 'Exclusive DJ', którą przyznała mu Kapituła Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki - DJ Union.

David Guetta otrzyma specjalne wyróżnienie od Polaków!

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki - DJ Union to elitarna organizacja zrzeszająca zawodowych DJ-ów klubowych, eventowych oraz radiowych. Została założona w 1991 roku przez autora największej liczby przebojów polskiej piosenki - Janusza Kondratowicza. W ramach działalności stowarzyszenia powołano Kapitułę składającą się z laureatów prestiżowej nagrody 'Exclusive DJ', której przewodzi Kanclerz Robert Gruszczyński - DJ, który rozpoczął swoją działalność muzyczną w latach 80-tych i jako pierwszy Polak był jurorem na Mistrzostwach Świata DJ-ów - DMC International w 1996 roku. 
Nagroda, a właściwie 'godność' 'Exclusive DJ' w kategoriach brązowa, srebrna i złota - honorowa, przyznawana jest przez Kapitułę dla DJ-ów za szczególny wkład w rozwój i propagowanie kultury muzycznej, aby wyróżnić tych najlepszych. Sama nagroda przedstawia litery DJ - skrót od słowa 'Disc Jockey' na tle talerza gramofonowego, a gwiazdki symbolizują 'jedną zjednoczoną (Union) rodzinę DJ-ów'.  Złota Honorowa 'Exclusive DJ' przyznawana jest od jesieni 2017 roku wyłącznie twórcom zagranicznym. Jako pierwsi otrzymali ją: Ferry Corsten, Markus Schulz oraz duet Cosmic Gate. Odznaki srebrne i brązowe zarezerwowane są dla polskich DJ-ów.
DJ, producent, remixer, dyrektor artystyczny i współzałożyciel wytwórni fonograficznej Gum Records - David Guetta, należy do pierwszej piątki najlepszych DJ-ów świata. Czy potrzeba więcej rekomendacji, aby przyznać  Honorową Złotą Godność 'Exclusive DJ' dla 'najlepszego'? - mówi Robert Sroczyński, prezes Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki-DJ Union.

David Guetta w Krakowie 2018 - wejścia, dojazd, gadżety, mapka [NIEZBĘDNIK KONCERTOWY]

Autor: brak danych

  David Guetta w Krakowie 2018 pojawi się już 27 stycznia. Producent po raz kolejny odwiedzi nasz kraj i na pewno nie zawiedzie fanów, którzy pojawią się w krakowskiej Tauron Arenie. W jego secie nie powinno zabraknąć takich hitów, jak 2U z Justinem Bieberem czy Di

Nagroda zostanie wręczona Davidowi Guettcie tuż przed jego setem w TAURON Arena Kraków, 27 stycznia 2018 roku. Wręczy ją prezes PSPM-DJ Union. Planuje się, że artysta wejdzie na scenę o godzinie 21. Wcześniej, od godz. 18.45 prezentować się będą supporty: polski GROMEE oraz HUGEL i DEEPEND. Zainteresowani wyjątkowym wydarzeniem, jakim z pewnością będzie polskie show światowej sławy DJ-a, wciąż mogą zakupić bilety poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik. Koncert organizuje agencja Prestige MJM. 

Najnowsze