David Garrett w Polsce - akcja fanowska i tysiące serc na powitanie!

2016-12-10 14:41

Tysiące serc przygotowanych przez fanów ma przywitać Davida Garretta przy okazji jego pierwszego występu w Polsce w Atlas Arenie w Łodzi. Serca z napisami: Welcome i Thank You fani chcą wznieść w górę na początku i końcu koncertu, który odbędzie się już w sobotę, 10 grudnia.

David Garrett w Polsce zostanie przywitany tysiącami serc. Zadanie będzie proste - każdy uczestnik na początku pierwszego utworu ma podnieść do góry serduszko ze słowami Welcome. Fani mają nadzieję, że falujące morze serc przypadnie do gustu artyście. - Dlatego tak ważne jest aby każdy trzymał serduszko przez cały pierwszy utwór - komentuje Justine Budner, jedna z propagatorek akcji, reprezentująca fanklub.

David Garrett w Polsce

Mało tego, serduszko ma dwie strony. Na zakończenie koncertu - na ostatnim utworze fani maja znów podnieść serduszka. Po co? Przede wszystkim chcą podziękować za przybycie niesamowitego skrzypka do Polski, a po drugie, za zagrany koncert - na rewersie serduszka widniał będzie bowiem napis Thank you. To będzie niesamowite przeżycie dla wielu wielbicieli talentu Davida Garretta - dotychczas na koncerty wirtuoza można było wybrać się jedynie za granicę, a teraz wystarczy pojechać do Łodzi. Cała akcja jest tak skonstruowana aby każdy mógł wziąć w niej udział - jeśli każdy weźmie ze sobą serduszko, wyjdzie z tego cała arena serc! - Chcemy aby każdy uczestnik koncertu był usatysfakcjonowany. Wierzymy, że to będzie wyjątkowy wieczór! - podsumowuje Janusz Stefański z Prestige MJM. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie prestigemjm.com oraz w systemie sprzedaży eBilet, w także w salonach Empik na terenie całego kraju. W dniu koncertu będą również do nabycia w kasie Atlas Areny w Łodzi. (Źródło: Prestige MJM)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze