Daria Zawiałow może pochwalić się licznymi sukcesami i wyróżnieniami, takimi jak nagrody Fryderyk czy platynowe oraz diamentowe płyty. Teraz lista poszerzyła się o własną figurę LEGO, do której stworzenia potrzebnych było aż 50 tysięcy kultowych klocków. To kolejny projekt z serii "Aleja Gwiazd", który polega na zbudowaniu postaci znanej, zasłużonej dla świata kultury osobowości w skali 1:1. Prezentacja figury Darii Zawiałow miała miejsce 16 grudnia na PGE Narodowym, a artystka osobiście pojawiła się na miejscu, by dokonać jej odsłonięcia. Pomnik przedstawia wokalistkę z teledysku do jej wielkiego hitu "Z tobą na chacie". Tylko u nas Daria Zawiałow zdradziła, jak czuje się z takim wyróżnieniem.
Niesamowicie. Jest to wielka frajda dla mnie. Jestem fanką LEGO. Świadomość, że to 50 tysięcy klocków... Niesamowita precyzja, cudownie się z tym czuję - powiedziała.
Czy gwiazda miała wpływ na to, jak będzie wyglądać jej podobizna? Okazuje się, że nie!
Dostawałam tylko ciągle zdjęcia, aktualizacje z pytaniami "Co sądzisz, Daria?", a ja na to "Chyba za duży biust" - dodała ze śmiechem.
Daria Zawiałow z LEGO
W wydarzeniu uczestniczyło sporo dzieci. Artystka, znana słuchaczom w każdym wieku, została przedstawiona przez prowadzących jako wzór do naśladowania. Jak wyznała nam w rozmowie, poczuła się onieśmielona. Prezentacja figury poprzedzona była projekcją materiału filmowego na temat wokalistki, przybliżającego jej drogę do sławy. Zobaczcie, jak prezentuje się Daria Zawiałow z klocków LEGO. Podobna?
 
   
            
                     
            
                     
            
                     
            
            
         
            
            
                 
             
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
        ![Parkingowy zachwycił w Zakopanem! Młody Polak zaskoczył Arabów świetną znajomością j. arabskiego [WIDEO]](https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-SJ26-GK6E-UbKh_mlody-polak-zaskoczyl-arabow-znajomoscia-j-arabskiego-300x250.jpg) 
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
        