Daria rozbiła bank śpiewając TEN megahit. CIARKI i wspomnienia gwarantowane!

2022-01-27 12:51
Daria rozbiła bank śpiewając TEN megahit. CIARKI i wspomnienia gwarantowane!
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Daria rozbiła bank śpiewając TEN megahit. CIARKI i wspomnienia gwarantowane!

Daria podzieliła się ze swoimi fanami nagraniem, na którym zaśpiewała jeden z największych hitów radiowych XXI wieku. Za sprawą tego wykonania wywołała ciarki, ale również wspomnienia dawnych lat. Jaki utwór wykonała? Co piszą o tym wykonie jej obserwujący? Przekonajcie się i oceńcie występ sami już teraz.

Daria Marcinkowska od długiego czasu przygotowuje się do preselekcji na Eurowizję 2022. Artystka objawienie muzycznej sceny, które odkryliśmy rok temu w Radiu ESKA, jest jedną z faworytek do otrzymania biletu umożliwiającego reprezentowanie Polski w Turynie. Wykonawczyni hitu Paranoia i Love Blind na jakiś czas przeprowadziła się do stolicy, by pilnie pracować i odpowiednio, pod czujnym okiem muzycznych ekspertów przyszykować występ na Krajowe Eliminacje. Te już 19 lutego 2022 w Telewizji Polskiej. Przygotowania idą pełną parą, co najlepiej widać w jej mediach społecznościowych, ale również na platformie TikTok. Właśnie tam udostępniła nagranie, na którym zaśpiewała najpopularniejszy hit 2007 roku w Radiu ESKA. Mowa o megahicie Apologize, pod którym podpisuje się Timbaland i OneRepublic. Te wykonanie robi furorę!

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

Daria od Paranoia śpiewa Apologize

Daria dostaje dużo wiadomości, na które chętnie odpowiada w swoich relacjach na Instagramie. Odpowiedziała także na jedną z próśb swoich obserwujących. Zapytali oni, czy może zaśpiewać utwór Apologize, który zawsze wywołuje dużo emocji. Artystka za ten wykon zebrała mnóstwo pozytywnych opinii:

  • Sztos, sztos, sztos - napisał Kacper;
  • Jejku jak pięknie - napisał anonimowy fan;
  • Pięknie <3 - stwierdziła Olita;
  • Pięknie! Mam aż ciarki - napisał Bobel;

A jak Wam podoba się ten wykon? Możecie dać znać głosując poniżej!

Sonda
Daria śpiewa Apologize - jak Ci się podoba?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze