Daria

i

Autor: ESKA

Daria oczarowana Krystianem. Wiemy, o czym rozmawiali chwilę przed ogłoszeniem wyników!

2022-02-21 16:34

To właśnie oni od początku typowani byli jako faworyci polskich preselekcji do Eurowizji 2022. Daria i Krystian Ochman poznali się dopiero w dniu koncertu i jak się okazuje, mają ze sobą wiele wspólnego. Za kulisami wydarzenia artystka zdradziła nam, że bardzo polubiła zwycięzcę eliminacji i już umówiła się z nim na kawę.

Daria i Krystian Ochman przedstawiani byli przez media jako najwięksi rywale. Nie jest tajemnicą, że pytania dotyczące utworu River w pewnym momencie mocno irytowały wokalistkę, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki w show-biznesie. W wywiadzie dla Radia ESKA piosenkarka zdradziła, że jest zmęczona porównaniami, które, jej zdaniem, nie mają sensu, biorąc pod uwagę fakt, że Paranoia i River reprezentują zupełnie inne gatunki muzyczne. Z jednej strony mieliśmy bowiem do czynienia z emocjonalną balladą, a z drugiej z popowym bangerem, który podbił listy przebojów w całej Polsce. Dopiero po zakończeniu preselekcji i poznaniu oficjalnego werdyktu Daria wyznała wprost, co sądzi o kawałku River, który będzie walczył o pierwsze w historii Eurowizji zwycięstwo dla Polski. Artystka przyznała, że piosenka jest bardzo trudna i na żywo robi wrażenie, a także skomplementowała samego Krystiana. Co więcej, artyści umówili się na kawę! 

Sonda
Czy podobał Ci się występ Darii w preselekcjach do Eurowizji 2022?

Daria o Ochmanie

Osobowość Krystiana oczarowała także Darię. Za kulisami preselekcji wokalistka wyznała nam, że prywatnie bardzo polubiła eurowizyjnego rywala i trzyma za niego kciuki. Zapytana o to, co szeptali sobie do ucha tuż przed poznaniem wyników, wypaliła:

Że idziemy na kawę w przyszłym tygodniu, a może i na drinka. Oboje jesteśmy wrażliwi. To było dla mnie budujące doświadczenie, żeby porozmawiać z każdym z uczestników.

Myślicie, że jesteśmy świadkami narodzin nowej przyjaźni w show-biznesie?

Wywiad Daria Preselekcje Eurowizja 2022