Danna Paola ze Szkoły dla Elity to nie tylko aktorka. Posłuchaj, jak śpiewa!

2020-03-24 11:10
Danna Paola ze Szkoły dla Elity to nie tylko aktorka. Posłuchaj, jak śpiewa!
Autor: screen z YouTube/Danna Paola Danna Paola ze Szkoły dla Elity to nie tylko aktorka. Posłuchaj, jak śpiewa!

Meksykańska 24-letnia gwiazda, którą zapewne kojarzysz z popularnego netflixowskiego serialu Szkoła dla Elity, nie tylko świetnie odnajduje się w swoich aktorskich rolach. Artystka jest również uzdolniona muzycznie, a jej piosenki szybko stają się hitami! Na ESKA.pl dowiesz się, które kawałki piosenkarki robią w sieci furorę!

Danna Paola jest meksykańską aktorką, piosenkarką ale także modelką. Swoją popularność zyskała jeszcze jako dziecko, występując w kilkudziesięciu projektach telewizyjnych. Artystka w wieku 4 lat zagrała rolę w meksykańskim odpowiedniku Ulicy Sezamkowej. Dodatkowo w dzieciństwie debiutowała w wielu produkcjach skierowanych do najmłodszych. Przełomem w jej karierze był moment kiedy wystąpiła w serialu Atrévete a soñar. Kilka lat później pojawiła się w meksykańskiej wersji kultowego broadwayowskiego musicalu Wicked. Obecnie Danna ma na swoim koncie wiele ról w produkcjach filmowych, jak i telewizyjnych. Co ciekawe, aktorka spełnia się także w roli piosenkarki. W 2011 roku rozpoczęła pracę nad swoim debiutanckim, solowym albumem. Za jego pomocą chciała zrzucić i zmienić swój dziecięcy wizerunek aktorki. Kolejny album 24-latki, został wydany w 2019 roku.

Obecnie Meksykanka znana jest z hiszpańskiej produkcji Netflixa - Szkoła dla Elity. Gra w nim uczennicę Lu. W marcu 2020 roku, pojawił się 3. sezon serialu, który opowiada o perypetiach, a także dramatach bogatych uczniów elitarnej szkoły.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Danna Paola ze Szkoły dla Elity - piosenki

Uzdolniona muzycznie Danna Paola ma także swoje konto w serwisie YouTube, które subskrybuje aż 2,34 mln osób! Artystka publikuje tam swoje klipy, które w szybkim tempie zdobywają popularność. Najwięcej wyświetleń ma jej piosenka Mala Fama, która została wyświetlona ponad 163 mln razy! Równie popularny jest także kawałek No Es Cierto oraz Oye Pablo.

Miesiąc temu miała miejsce premiera najnowszego klipu wokalistki pt. Sodio. Co ciekawe, artystka kilka dni temu podzieliła się z fanami jego rozszerzoną wersją. Przez cztery doby, teledysk w sieci zgromadził prawie 4 mln wyświetleń. W klipie Meksykanka przeistacza się z syreny w kobietę. Całość przypomina trochę bajkę o Małej Syrence. Piosenka jak i pokazane sceny w teledysku mają charakter wakacyjny.

Najnowsze