Daniel Borzewski: Instagram, wiek, Mam Talent, dziewczyna, rodzina

2019-11-07 11:21
Daniel Borzewski
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Daniel Borzewski: Instagram, wiek, Mam Talent, dziewczyna, rodzina - te zapytania na temat Mistera Polski 2019 ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Konkurs piękności dla mężczyzn w naszym kraju po raz pierwszy odbył się w 1990 roku - wówczas statuetka dla najpiękniejszego Polaka powędrowała do Dariusza Młynarczyka. Co ciekawe, druga edycja Mistera Polski odbyła się dopiero po 16 latach.

Daniel Borzewski: Instagram, wiek, Mam Talent, dziewczyna, rodzina - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat Mistera Polski 2019. Co warto wiedzieć o Danielu Borzewskim? Jego wielką pasją jest taniec - obecnie Borzewski związany jest grupą taneczną Egurrola Dance Agency, jednak, jak czytamy na stronie serwisu jego rodzinnego miasta, pierwsze kroki w tej dyscyplinie stawiał w m.in. w Szkole Muzyki i Tańca Nutka w Płońsku. Borzewski pochodzi bowiem z miejscowości Nowe Radzikowo w województwie mazowieckim, położonej ok. 20 km od Płońska.

Zdobycie tytułu Mistera Polski to z pewnością bardzo duże wyróżnienie. Po 1990 roku, gdy w naszym kraju odbyła się pierwsza edycja tego konkursu, miała miejsce aż 16-letnia przerwa, regularnie co roku konkurs piękności dla mężczyzn wznawiany jest dopiero od 2006 roku. Poprzednikiem Daniela Borzewskiego, Misterem Polski 2018, jest model Tomasz Zarzycki. Tego rodzaju wyróżnienie może być z pewnością przepustką do medialnej kariery, czego przykładami są m.in. Rafał Maślak, który został Misterem Polski w 2014, czy Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015. Czy Daniel zamierza iść w ich ślady?

Daniel Borzewski: Instagram

Instagram Daniela to daniel.borzewski. Warto obserwować jego profil, bo oprócz tytułu Mistera Polski został wyróżniony także komplementarnym tytułem - Mister Social Media.

Daniel Borzewski: wiek

Mister Polski 2019 ma 23 lata.

Daniel Borzewski: Mam Talent

Jak czytamy na stronie plonszczak.pl, Daniel, który jest tancerzem w studiu Agustina Egurroli, ma na koncie dziesiątki występów w programach telewizyjnych. Borzewski tańczył m.in. w programach Mam Talent, The Voice of Poland, Dance Dance Dance czy Taniec z Gwiazdami. Mogliśmy oglądać go także na trasie koncertów Lato, Muzyka, Zabawa.

Daniel Borzewski: dziewczyna, rodzina

Jak na razie Daniel nie zdradził zbyt wielu faktów ze swojego życia prywatnego. Ciężko także wywnioskować cokolwiek z jego konta na Instagramie. Daniel wrzuca czasem zdjęcia z dziewczynami, jednak nie określił, czy któraś z nich jest jego partnerką.

Najnowsze