Dance, Dance, Dance: Uczestnik zerwał z siebie koszulkę na scenie! Reakcja jurorek bezcenna

2019-03-09 20:56
Dance, Dance, Dance
Autor: materiał prasowy

Dance Dance Dance to niezwykły program, w którym znane osoby mogą odtworzyć teledyski do najpopularniejszych hitów. W pierwszej edycji show udział biorą: Patricia Kazadi z siostrą Victorią, Monika Mazur i Dariusz Wieteska, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. W najbliższym odcinku zrobi się naprawdę gorąco za sprawą Emila Gankowskiego...

Dance, Dance, Dance - występ jednego z uczestników rozgrzeje widzów programu! W sobotnim odcinku tanecznego show TVP2 zrobi się naprawdę gorąco! Uczestnik zatańczy scenę z filmu muzycznego Magic Mike. Zarówno ciało, jak i ruchy jakie będzie wykonywać, zachwycą Idę Nowakowską i Ewę Chodakowską siedzące w jury. Zobaczcie fragment gorącego występu!

Przeczytaj także: Dance Dance Dance - seksowne Chodakowska, Kurdej-Szatan i Zawadzka kuszą na scenie!

Zobacz: Dance, dance, dance - uczestnicy. Kto wystąpi w tanecznym show TVP2?

Emil Gankowski w gorącym tańcu

Już w sobotę kolejne zmagania uczestników Dance, Dance, Dance. Emil Gankowski, mistrz sportów sylwetkowych, a prywatnie ukochany Katarzyny Dziurskiej, zatańczy układ z filmu Magic Mike. Mina jurorek Ewy Chodakowskiej i Idy Nowakowskiej na widok zrywającego z siebie koszulkę sportowca jest bezcenna, co możecie zobaczyć w naszym wideo. Występem solowym Emila zachwyciła się także prowadząca Dance, Dance, Dance Barbara Kurdej-Szatan.

Cały występ Emila i pozostałych uczestników tanecznego show TVP2 będziecie mogli zobaczyć już w sobotę o 20:05. Przypomnijmy, że w sobotnim odcinku pierwsza para będzie musiała pożegnać się z programem.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze