Uczestnicy Tańca z gwiazdami

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Dagmara odeszła z "Tańca z gwiazdami". Widzowie domagają się powrotu TEJ pary!

2024-04-18 14:58

Zupełnie niespodziewanie Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami", jako powód podając problemy z żebrem. Widzowie formatu liczą na to, że w związku z takim obrotem spraw, na parkiet powróci para, która musiała się z nim pożegnać. O kim mowa?

Wieść o tym, że Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z gwiazdami", zelektryzowała widzów programu. Uwielbiana przez publiczność "królowa życia" poinformowała o swojej decyzji w mediach społecznościowych. W opublikowanym nagraniu celebrytka i jej syn Conan, z którym miała wystąpić w 8. odcinku show, wyznali, iż powodem rezygnacji są problemy zdrowotne Dagmary, a konkretnie jej złamane żebro. 

Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć - nie dało rady. (...) Mam problem nawet z oddychaniem - całą noc nie spałam dzisiaj. Nie dam rady dalej. Przepraszam, jeśli was zawiodłam - powiedziała.

Widzowie zastanawiają się, co dalej. Wielu z nich uważa, że w związku z decyzją Kaźmierskiej do programu powinna wrócić para, która odpadła w ubiegłym tygodniu. Mowa o Krzysztofie Szczepaniaku i Sarze Janickiej.

Dagmara Kaźmierska ZREZYGNOWAŁA z "Tańca z gwiazdami". Poważny powód uniemożliwił jej udział w show!

Krzysztof Szczepaniak wyjawił sekret "TzG"? Chodzi o Dagmarę!

Krzysztof Szczepaniak wróci do "Tańca z gwiazdami"? 

Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? Wielu widzów ma nadzieję, że w kolejnym odcinku formatu ponownie zobaczymy Krzysztofa Szczepaniaka i Sarę Janicką, którzy odpadli w ubiegłym tygodniu. Pod postem aktora na Instagramie pojawiły się następujące komentarze: 

- P. Dagmara odchodzi, powinni Was przywrocic. Para za parę :)

- Wrócicie za Dagmarę!! 

Podobne wpisy można znaleźć na X. 

- Dagmara zrezygnowała z programu. To może przywrócą Krzyśka i Sarę

- Niech przywrócą Krzysia - czytamy.

Póki co aktor nie odniósł się do komentarzy. Warto jednak wspomnieć, że Dagmara zrezygnowała w czwartek. To dawałaby parze zaledwie 3 dni na przygotowanie układu do odcinka. Myślicie, że się uda?