Czy gość z Jeden Osiem L już zapomniał? Zakończyło się prawdziwym happy-endem!

2021-10-29 11:23

Ile dałbym, by zapomnieć cię, wszystkie chwile te... - ten numer Jeden Osiem L podbijał kiedyś polskie listy przebojów. Przez blisko 20 lat wszyscy zastanawiali się, czy raper zdążył już zapomnieć. Artysta w końcu odpowiedział! Jak widać, zakończyło się happy-endem niczym z filmów romantycznych.

Czy gość z Jeden Osiem L już zapomniał? To jedno z pytań, które przez wiele lat pozostawały bez odpowiedzi. Wydany w 2003 roku numer Jak zapomnieć był jednym z największych hitów tamtej dekady i sprawił, że grupa Jeden Osiem L zdobyła miliony fanów. Piosenka, mimo że została oskarżona o plagiat, a dokładniej o nielegalne wykorzystanie motywu muzycznego, na stałe zapisała się w sercach słuchaczy, a także na kartach historii polskiej muzyki. I chociaż niebawem minie 20 lat od jej wydania, to wciąż gości na wielu playlistach. Nikt nie spodziewał się jednak tego, że po takim czasie poznamy odpowiedź na to nurtujące wszystkich, pojawiające się w licznych memach pytanie. Raper odpowiedział, że nie udało mu się zapomnieć, ale... Ta historia ma prawdziwy happy-end!

Sonda
Byłeś fanem/fanką tego zespołu?

Czy gość z Jeden Osiem L już zapomniał?

Za pośrednictwem Facebooka dziennikarka TVN24.pl, Justyna Suchecka, podsumowała swoje spotkanie z uczniami. Autorka poradnika Young Power. 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat wyznała, że wśród pytań, które najbardziej ją rozbawiły, było to dotyczące rapera z grupy Jeden Osiem L, a dokładniej tego, czy w końcu zapomniał. Ku zaskoczeniu wszystkich, artysta odpowiedział w komentarzu.

Nie udało się zapomnieć, ale udało się poślubić 😀 - napisał.

To dopiero zwrot akcji! Życzymy szczęścia i gratulujemy!

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze