Czy galerie handlowe 11 grudnia 2022 są otwarte?

2022-12-10 12:45
galeria handlowa sklep
Autor: pixabay Czy sklepy będą czynne w niedzielę 11 grudnia 2022?

Grudzień to okres, kiedy szczególnie potrzebujemy wybrać się większe zakupy, ponieważ w większości domów trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Czy 11 grudnia będą otwarte sklepy? Czy w najbliższą niedzielę będzie można się udać do galerii handlowych na zakupy?

Kilka tygodni przed świętami zaczynamy przygotowania do Bożego Narodzenia, a to wiążę się z potrzebą zrobienia większych zakupów, szukaniem prezentów, czy wyborem odpowiedniej kreacji na Wigilijną kolację. To oznacza wzmożony ruch w sklepach, długie kolejki i zatłoczone parkingi. W ciągu roku jest kilka gorących momentów, kiedy to szturmem ruszamy do galerii handlowych. Czy w tym roku, w grudniu przypadają handlowe niedziele? Czy będzie można wybrać się na zakupy 11 grudnia 2022?

11 grudnia 2022 - czy to niedziela handlowa?

Przepis o zakazie handlu w niedzielę obowiązuje od 2018 roku. W ciągu roku zaplanowano jednak kilka niedziel, w które możliwe otwarcie dużych sklepów, jak markety, czy galerie handlowe. W 2022 roku mamy 7 takich niedziel. Jedna z nich przypada na 11 grudnia 2022, i będzie to przedostatnia niedziela handlowa w tym roku, co oznacza, że druga planowana jest na 18 grudnia 2022.

Sonda
Macie już gotowe prezenty na święta?
Zrobiłam FIT kalendarz adwentowy | ESKA XD - Fit vlog #63
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze