Czy 2 kwietnia 2023 jest niedziela handlowa Czy 2.04.2023 sklepy są otwarte

i

Autor: CANVA

Zakupy

Czy 2 kwietnia 2023 jest niedziela handlowa? Czy 2.04.2023 sklepy są otwarte?

2023-04-01 9:03

Przed nami druga niedziela handlowa w 2023 roku. Kwiecień przyniesie nie jedną, a dwie takie okazje! Jest to związane ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi oraz majówką! Czy wobec tego 2 kwietnia 2023 obowiązuje zakaz handlu? Jakie sklepy są otwarte w Niedzielę Palmową? Mamy dla Was szczegóły!

Czy 2 kwietnia 2023 jest niedziela handlowa? Czy 2.04.2023 sklepy są otwarte? Wraz z kolejną niedzielą, w przestrzeni internetowej pojawiają się wątpliwości, dotyczące zakazu handlu. Przepis wprowadzony ponad pięć lat temu skutecznie utrudnia życia potencjalnych klientów. Internauci mają nadzieję, że w Niedzielę Palmową uda im się zrobić zakupy świąteczne. W końcu Wielkanoc już za tydzień! Tym razem mamy dobrą wiadomość. Już 2 kwietnia wypada druga taka okazja w tym roku! Oznacza to, że supermarkety oraz dyskonty będą otwarte. To doskonała pora na uzupełnienie zapasów, dla osób, które nie mają na to czasu w inne dni tygodnia!

ZOBACZ TAKŻE: Wielkanoc 2023 - tradycje, których należy przestrzegać. Jak powinny wyglądać święta?

Justyna Steczkowska zdradza jak wygląda Wielkanoc w jej domu!

Czy 2.04.2023 sklepy są otwarte?

W święto palmy wielkanocnej, 2 kwietnia, wypada niedziela handlowa. Tym samym można się spodziewać, że znaczna część placówek handlowych będzie otwarta. W tym tygodniu będą działały nie tylko małe sklepy osiedlowe czy te działające na zasadzie franczyzy. Można się wybrać również do supermarketów oraz galerii. Warto jednak pamiętać, iż godziny funkcjonowania najpewniej zostaną skrócone. Najlepiej śledzić sytuację na bieżąco, w wybranych miejscach.

ZOBACZ TAKŻE: Majówka 2023 - kiedy i jak wypada? W tym roku wyjątkowo korzystnie!

Kiedy niedziela handlowa 2023?

Choć niedziele handlowe są rzadkością, kwiecień stanowi wyjątek. Kolejna taka okazja będzie miała miejsce 30 kwietnia. Jest to związane z majówką, która rozpocznie się już 1 maja!

Quiz. Co wiesz o potrawach wielkanocnych?

Pytanie 1 z 10
Czym różni się barszcz biały od żurku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE