Mini Majk

i

Autor: fot. Daniel Szura

Członkowie Ekipy w żałobie. O śmierci poinformował sam Mini Majk

2021-12-01 9:12

To bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów Ekipy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych czołowi polscy influencerzy poinformowali o ogromnej tragedii, jaka ich spotkała. Mowa o śmierci Leosia - czworonożnego przyjaciela Mini Majka, który był z nim przez ostatnich kilka miesięcy, bo od lipca tego roku.

Leoś Ekipy nie żyje - taką informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali członkowie najpopularniejszego projektu w historii polskiego YouTube'a. Jak doskonale wiedzą wszyscy fani youtuberów, Mini Majk był bardzo związany ze swoim czworonożnym pupilem, którym opiekował się od lipca tego roku. Film, w którym Mateusz przedstawił Leosia pozostałym mieszkańcom domu Ekipy, wygenerował blisko dwa miliony odsłon. Od chwili zakupu chihuahua nie odstępowała Mini Majka ani jego dziewczyny Pauliny na krok. Para chętnie publikowała zdjęcia z ukochanym pupilem. Leoś doczekał się nawet własnego Instagrama, gdzie śledziło go ponad 80 tysięcy użytkowników. 30 listopada na profilach Mini Majka, Wujka Łukiego oraz Tromby pojawiły się czarne kafelki z emotikonami zniczy i płaczu. W ten sposób członkowie Ekipy poinformowali o tragedii, jaka ich spotkała.

Sonda
Lubisz Ekipę Friza?

Leoś Ekipy nie żyje

Będzie nam ciebie brakowało, przyjacielu - napisał Mini Majk na swoim Insta Story, publikując czarno-białe zdjęcie swojego pupila. Youtuber opublikował fotografię z Leosiem także na swoim profilu. Na ten moment nie są znane przyczyny tak wczesnego odejścia pieska. Z pewnością Mateusz i Paulina poinformują o nich w odpowiednim dla siebie czasie.  

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!