Czego słucha Sebastian Rutkowski? Zobacz playlistę i ulubione piosenki Sebastiana Rutkowskiego! [VIDEO]

2013-06-29 14:43

Czego słucha Sebastian Rutkowski? To pytanie zadają sobie jego fani. Eska.pl ma dla Was ulubione piosenki Sebastiana Rutkowskiego. W jego TOP5 hity Radia ESKA 2013. Zobacz playlistę Sebastiana Rutkowskiego już teraz. Czy Wasz też bujają te przeboje? Sprawdźcie sami!

Ulubione piosenki Sebastiana Rutkowskiego już na Eska.pl. Wiemy, czego słucha Sebastian Rutkowski na co dzień. Jak wygląda playlista polskiego wokalisty? W jego TOP5 najczęściej granych kawałków w czerwcu 2013 znajdziemy same przeboje. Nie ulega wątpliwości, że Sebastian słucha Radia ESKA i wie, które hity są teraz na czasie.

>>> Czego słucha Jessica Mercedes? Facebookowa playlista popularnej blogerki! Zobacz, co wrzuca [VIDEO]

W słuchawkach Sebastiana przeważają kawałki zespołów, duetów i wokalistów. W tym gronie znalazło się jednak miejsce dla Pink i jej Just Give Me A Reason. W imprezowy klimat Sebastiana Rutkowskiego wprowadza I Could Be The One od Avicii z Nicky Romero. Thrift Shop - Macklemore i Rayna Lewisa to kolejny hit, który buja polskiego wokalistę.

Sebastian Rutkowski
to fan Maroon 5. Aktualny ulubiony kawałek Maroonów? Love Somebody. A co najczęściej gra w głośnikach młodego piosenkarza? Get Lucky - Daft Punk. Zrobiło się upalnie od samych gorących hitów! Jak oceniacie gust muzyczny Sebastiana? Czekamy na Wasze komentarze!

>>> Eska Music Awards 2013: Sebastian Rutkowski na nominacjach do EMA 2013! Zobacz, jak pozował [FOTY]Posłuchaj Get Lucky - Daft Punk!
Zobacz Love Somebody - Maroon 5!
Zobacz Thrift Shop - Macklemore & Rayn Lewis!
Zobacz I Could Be The One - Avicii vs Nicky Romero!
Zobacz Just Give Me A Reason - Pink ft. Nate Ruess!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze