Czego słucha Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea? Muzyczna odsłona blogerki na Eska.pl! [VIDEO]

2013-06-28 17:21

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea, na Facebooku częstuje fanów swojego bloga nie tylko modowymi propozycjami, ale także muzycznymi hitami. Czego słucha Macademian Girl? Eska.pl przejrzała Facebooka Tamary i specjalnie dla Was zebrała jej ulubione piosenki. Zobacz playlistę prosto z Facebooka Macademian Girl! Jak Wam się podoba?

Tamara Gonzalez Perea znana w sieci jako Macademian Girl to autorka popularnego modowego bloga www.macademiangirl.com, która na swoim Facebooku liczącym już 50 tysięcy fanów oprócz outfitowych propozycji częstuje nas swoimi ulubionymi piosenkami. Czego słucha Macademian Girl? Eska.pl specjalnie dla Was przejrzała facebookową ścianę Tamary i zebrała TOP5 ostatnio wrzuconych przez nią kawałków. Co gra w słuchawkach popularnej blogerki?

>>> Czego słucha Justyna Kowalczyk? My już wiemy! Zobacz playlistę polskiej biegaczki narciarskiej! [VIDEO]

Macademian Girl zna się na hitach 2013! Na jej wallu znaleźliśmy jeden z przebojów na wakacje 2013 Blurred Lines - Robina Thicke w towarzystwie T.I. i Pharrella. O TAK ^^ - napisała Tamara wrzucając teledysk do kawałka na FB. Co jeszcze znaleźliśmy na ścianie MG? Modowa gwiazda polskiej sieci z pewnością lubi Thrift Shop od Macklemore i Rayna Lewisa. To właśnie ta piosenka towarzyszyła jej podczas przeprowadzki z Szczecina do Warszawy.

Tears Always Win - Alicii Keys to kolejny numer, który znalazł się na facebookowej playliście Macademian Girl. Ten kawałek blogerka oznaczyła serduszkiem. Czy to znak, że wybiera się na koncert Alicii Keys w Poznaniu? Na dobranoc Tamara serwuje nam z kolei My Baby Gone - Ifi Ude.

>>> Czego słucha Maffashion? Zobacz playlistę popularnej blogerki na Eska.pl! [VIDEO]


Polska blogerka wspiera też innych rodzimych artystów. Macademian Girl zaraz po premierze klipu do nowej piosenki Dawida Podsiadło zatytułowanej Trójkąty i Kwadraty zaprezentowała go na swoim profilu. Jak oceniacie gust muzyczny Macademian Girl? Eska.pl na piątkę! A Wy? Czekamy na komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie.


Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell!
Zobacz Thrift Shop - Macklemore & Rayn Lewis!
Zobacz Tears Always Win - Alicia Keys!
Zobacz My Baby Gone - Ifi Ude!
Zobacz Trójkąty i Kwadraty - Dawid Podsiadło!JB

Najnowsze