Czarny HIFI sprowadza Raj na ziemię. Pomaga mu Young Igi i Sobel!

2020-12-10 14:56
Czarny HIFI sprowadza Raj na ziemię. Pomaga mu Young Igi i Sobel!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Czarny HIFI sprowadza Raj na ziemię. Pomaga mu Young Igi i Sobel!

Czarny HIFI sprowadza Raj na ziemię. Od tej pory będzie już tylko dobrze! Przekonajcie się, o czym jest utwór, który powstał we współpracy z Soblem i Young Igim.

Czarny HIFI wielokrotnie udowadniał już, że praca z młodymi artystami to coś, co lubi. Jego niedawne single z sanah pokazały dobitnie, że rapowy producent potrafi odnaleźć się w każdej stylistyce. We wtorek, 8 grudnia, do serwisów cyfrowych trafił najnowszy utwór Czarnego, Raj, w którym usłyszeć możemy Young Igiego oraz Sobla.

Rap 20 - notowanie z polskim hip-hopem w Radiu ESKA >>

Krystian Ochman - zwycięzca The Voice of Poland 11. Tak wyglądała jego droga w programie!

Czarny HiFi - piosenka Raj

- Rok 2020 zaczął się gigantycznymi pożarami lasów w Australii. Potem, jak w filmach Hitchcocka, napięcie powoli rosło… Katastrofy samolotów, wielkie eksplozje, trzęsienia ziemi, zakaz aborcji, śmierć Kobego Bryanta… Wszystko skąpane w pandemii koronawirusa. Dla wielu z was był to ciężki rok zmian, izolacji i absurdu. Dlatego też, wraz z Igim i Soblem, postanowiliśmy na zamknięcie 2020 roku sprowadzić Raj na ziemię i dostarczyć wam pigułę pozytywnej energii.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze