Cyberpunk 2077: problemy z grą? Firma wydała oświadczenie!

2020-12-14 14:16
Cyberpunk 2077: problemy z grą? Jakie wady ma polski hit?
Autor: YouTube Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077: problemy z grą? Jakie wady ma polski hit?

Cyberpunk 2077 to gra, na którą wyczekiwało kilka milionów graczy w Polsce i na świecie. Okazuje się, że produkcja zanotowała kilka wpadek nie tylko w dniu premiery. Fani wirtualnych przygód skarżą się, że mają z Cyberpunk 2077 poważne problemy. Jakie wady ma polski hit? Czy zostaną one naprawione?

Spis treści

  1. Cyberpunk 2077: jakie są problemy z grą?
  2. Cyberpunk 2077: studio przeprasza za problemy 

Cyberpunk 2077: problemy z grą? Jakie wady ma polski hit? Premiera gry Cyberpunk 2077 odbyła się 10 grudnia 2020 roku. Polska produkcja została bardzo dobrze oceniona wśród zagranicznych mediów. W Polsce jednak zaczęło się od tego, że część graczy nie otrzymało swojego egzemplarza kupionego w przedsprzedaży w dniu premiery. Tutaj zawiniła firma dostarczająca produkt do klienta. Niestety na tym nie kończą się problemy Cyberpunk 2077 w Polsce. Osoby, które zakupiły grę, narzekają na spore problemy, a także na wady, których nawet nie załatał wydany w dniu premiery patch. O co dokładnie chodzi? 

Diablo 4 i Far Cry 6 [Najbardziej wyczekiwane gry 2021] | ESKA XD - Blogier #12

Cyberpunk 2077: jakie są problemy z grą?

Mimo wielu problemów i błędów średnia ocena, zanim gra Cyberpunk 2077 trafiła oficjalnie do sprzedaży osiągnęła 90 procent. Warto zaznaczyć, że były to recenzje wersji PC. Jednak okazuje się, że to gracze na Xbox One i PlayStation 4 mają ogromne kłopoty.  Warto zaznaczyć, że prezent CD Projekt Red poinformował miesiąc przed premierą, że Cyberpunk 2077 działa dobrze na podstawowym PS 4. W sieci pojawił się nawet hashtag #Cyberbug2077, pod którym znajdziemy wpisy, zdjęcia i filmy pokazujące błędy w grze.

Cyberpunk 2077: studio przeprasza za problemy 

CD Projekt Red umieścił na portalach społecznościowych przeprosiny, w których przyznaje się do błędów, które popełnili. Przede wszystkim zwracają się do graczy, którzy korzystają z konsoli PlayStation 4 czy Xbox One. Jak zapewnia firma, pracę nad naprawą bugów trwają. Pierwsza z kilku aktualizacji ma pojawić się 14 grudnia, a kolejna w ciągu siedmiu dni. Co ciekawe, osoby które chcą zwrócić grę, mogą to zrobić bez żadnego problemu. Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze