Cyberpunk 2077 - premiera przesunięta! Poznaj nową datę wydania gry

2020-01-17 12:04
Cyberpunk 2077 - premiera przesunięta! Poznaj nową datę wydania gry
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=qIcTM8WXFjk Cyberpunk 2077 - premiera przesunięta! Poznaj nową datę wydania gry

Blady strach padł na fanów gry Cyberpunk 2077, którzy czekają z niecierpliwością na premierę gry. Okazuje się jednak, że data została przesunięta. Na kiedy? Dowiecie się tego z ESKA.pl.

Gra Cyberpunk 2077 rozgrywa się w przyszłości. Fabuła jest w otwartym świecie. Akcja toczy się w Night City, megalopolis, w którym rządzi obsesyjna pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Twoim zadaniem jest zdobyć implant, który jest kluczem do nieśmiertelności. Stwórz własny styl i ruszaj na podbój miasta przyszłości, którego historię kształtujesz Ty przez swoje decyzje. Okazuje się, że CD Projekt zmienił datę premiery gry. Dlaczego i kiedy możemy spodziewać się oddania produkcji? Wszystkie szczegóły jak zawsze znajdziecie na ESKA.pl.

Cyberpunk 2077 - dlaczego premiera została przesunięta?

CD Projekt poinformował o przesunięciu premiery gry Cyberpunk 2077 z 16 kwietnia 2020. Zarząd spółki tłumaczy to zapewnieniem dodatkowego czasu na prace związane z testowaniem gry. Producent chce też uniknąć usterek, które będzie i tak musiał w późniejszym czasie załatać.

Cyberpunk 2077 - kiedy premiera gry?

Premiera gry Cyberpunk 2077 została przeniesiona z kwietnia na... 17 września 2020 roku. Dopiero wtedy będziemy się mogli przenieść do miasta przyszłości.

Najnowsze