Cyber Monday w Polsce 2020 - kiedy jest, co to za dzień i co oznacza?

Cyber Monday w Polsce 2020 - kiedy jest, co to za dzień i co oznacza?
Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News Cyber Monday w Polsce 2020 - kiedy jest, co to za dzień i co oznacza?

Wyprzedaże w sklepach internetowych, to wyczekiwany moment przez wiele osób! Kiedy jest Cyber Monday? Co to jest i co tak naprawdę oznacza? Garść szczegółów na temat tego wyjątkowego dnia podrzucamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Cyber Monday w Polsce 2020 - co to jest?
  2. Cyber Monday w Polsce 2020 - data, kiedy

Cyber Monday w Polsce 2020 obchodzony jest rok do roku. Od lat wiele osób oszczędza pieniądze, by zrobić wielkie, wymarzone zakupy właśnie w Cyber Monday. Kiedy jest ten dzień? Co oznacza? Podpowiadamy osobom, które nie wiedzą do końca, o co chodzi. Niektórzy uważają, że to najlepsza okazja, by zrobić zakupy na zbliżające się wielkimi krokami święta. Można ominąć kolejki, a przede wszystkim dostać dany produkt, zanim wykupią go inni. Robiąc zakupy w Cyber Monday warto pamiętać, że nasza przesyłka może iść dłużej niż ma to zwykle miejsce. Podczas zakupów trzeba jednak pamiętać, że przesyłka może iść dłużej niż zwykle. Sklepy potrzebują więcej czasu, by zrealizować wszystkie zamówienia. Cyber Monday wypada zawsze w pierwszy poniedziałek po święcie dziękczynienia, obchodzonym w Stanach Zjednoczonych. Niektórzy mylą to święto i myślą, że Cyber Monday jest w ten sam dzień, co Black Friday. Data tych świąt jest jednak różna. 

Cyber Monday w Polsce 2020 - co to jest?

Cyber Monday to nic innego, jak dzień licznych wyprzedaży, promocji i wyjątkowych ofert, które proponują najpopularniejsze sklepy internetowe. Najhuczniej Cyber Monday obchodzi się w Stanach Zjednoczonych. Polacy, w Cyber Monday, najchętniej kupują online urządzenia elektroniczne.

Cyber Monday w Polsce 2020 - data, kiedy

Kiedy jest Cyber Monday 2020? Data zmienia się rok do roku, jest wydarzeniem ruchomym. Cyber Monday, czy też Cyber Poniedziałek wypada zawsze w pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W 2020 uroczystość w USA obchodzona jest w czwartek, 26 listopada, co oznacza, że data Cyber Monday w Polsce to 30 listopada. 

Cyber Monday daje nadzieję na zakupy przez internet w promocyjnej cenie. Trzeba jednak pamiętać, że przesyłka może iść dłużej niż zwykle.

Najnowsze