Black Friday 2020 - kiedy jest czarny piątek? Szykują się duże promocje!

2020-11-22 20:18 ek
zakupy
Autor: pixabay.com

Black Friday to niezwykły dzień, nie tylko dla każdej kobiety, ale również dla niejednego mężczyzny! Warto przygotować swoje portfele i szykować się na zakupowy szał, który już niebawem będzie miał miejsce również w Polsce. Kiedy jest Black Friday 2020? Czarny piątek i duże promocje zbliżają się wielkimi krokami!

Black Friday 2020 - kiedy jest czarny piątek? To pytanie zadaje sobie z pewnością niejedna osoba, która uwielbia bawić się modą i robić zakupy! Black Friday, znany również jako Czarny Piątek przywędrował do naszego kraju prosto ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam od wielu lat odbywają się największe promocje i zakupowy szał. Wyprzedaże z tej okazji, uznawane są za jedne z największych i co ciekawe, z roku na rok są coraz bardziej popularne. Black Friday obchodzony jest cyklicznie co roku. Jego data przypada na listopad, dokładnie następnego dnia po popularnym Święcie Dziękczynienia.

Czarny Piątek to dzień pełen ekscytacji, zawirowania i szalejących obniżek w sklepach. To również data, która oficjalnie otwiera sezon zakupów gwiazdkowych. Podczas Black Friday wiele osób może zaopatrzyć się w świąteczne prezenty, ponieważ wiele sieciówek oferuje naprawdę spore rabaty! W promocji możemy znaleźć dosłownie wszystko, zaczynając od sprzętów AGD, a kończąc na ubraniach. Kiedy dokładnie Black Friday przypada w tym roku w Polsce?

Black Friday 2020 - kiedy jest czarny piątek?

Kiedy w Polsce jest Black Friday 2020? Otóż największy szał zakupowy, rozpocznie się już lada moment, bo 27 listopada. Jednak bądźcie uważni, ponieważ wiele sklepów decyduje się nieco wcześniej na wprowadzenie ciekawych obniżek do swojej oferty.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]
Najnowsze