Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi

2017-07-05 13:19
Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi
Autor: fot. instagram.com / użytkownik cristiano Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi

Cristiano Ronaldo pochwalił się przepięknym zdjęciem ze swoim synem i nowo narodzonymi bliźniakami. Tak prezentuje się teraz rodzina słynnego piłkarza!

Wszystkie dzieci Cristiano Ronaldo na jednym zdjęciu razem z ojcem. Słynny piłkarz umieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie niezwykle słodkie zdjęcie ze swoimi trzema pociechami. Portugalczyk aż tryska szczęściem trzymając na rękach jedno z nowo narodzonych bliźniąt i spoglądając na swojego starszego syna, który z kolei trzyma drugie niemowlę. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle piękne i nietypowe zdjęcie rodzinne!

Dzieci Cristiano Ronaldo

Przypomnijmy, że słynny piłkarz po raz pierwszy został ojcem w 2010 roku. Niemal dokładnie po 7 latach od narodzin Cristiano Ronaldo Juniora, na świat przyszły bliźnięta. W obydwu przypadkach kapitan reprezentacji Portugalii postanowił ukryć tożsamość matki. Jak spekulują media, sportowiec za pierwszym i drugim razem postanowił bowiem skorzystać z usług surogatki, której miał zapłacić fortunę za urodzenie dzieci.

Tajemnicze narodziny dzieci Cristiano Ronaldo to dowód na to, że celebryci, gwiazdy kina i sportu nigdy nie przestaną nas zaskakiwać! Tajemnice przynajmniej części z nich już dziś poznacie dzięki eskaGO!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze