Córka Steczkowskiej też śpiewa. Odziedziczyła talent po matce?

2021-05-31 13:40
Zosia Królik
Autor: YouTube/Magda Steczkowska Official

Jak to mawiają, niedaleko pada jabłko od jabłoni. I tak jest w tym przypadku. Okazuje się, że córka Magdy Steczkowskiej, Zosia, odziedziczyła talent wokalny po swojej mamie. Młoda wokalistka dała tego dowód, występując w popularnym programie śniadaniowym. Wspólnie z mamą zaprezentowały kawałek Blisko Ciebie, a internauci już wróżą nastolatce wielką karierę.

Córka Magdy Steczkowskiej zdaje się iść w ślady sławnej mamy i cioci. Chyba nie ma osoby w naszym kraju, która nie wiedziałaby, kim jest Justyna Steczkowska. Obdarzona wyjątkowym głosem wokalistka należy do grona największych gwiazd polskiego show-biznesu. Popularność zdobyła też jej młodsza siostra Magda, która ma na swoim koncie kilka albumów studyjnych zrealizowanych nie tylko solo, ale we współpracy z zespołem Indigo czy też takich, na których pojawiła się jako muzyk sesyjny. Można powiedzieć, że w żyłach rodziny Steczkowskich płynie muzyczna krew. Wszystko wskazuje na to, że młode pokolenie również chce odnieść sukces w branży rozrywkowej. Zosia, czyli najstarsza córka Magdy Steczkowskiej i Piotra Królika, ma już za sobą muzyczny debiut. Dziewiętnastolatka, wspólnie z mamą, nagrała utwór Blisko Ciebie, a pierwszy występ na żywo z singlem miał miejsce w Dzień Dobry TVN. Internauci są oczarowani talentem młodej piosenkarki i widzą w niej materiał na gwiazdę polskiej sceny.

Najsłynniejsze dziecięce gwiazdy. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 7
Jak nazywa się ten gwiazdor? Zagrał m.in. "W pustyni i w puszczy"
Jak nazywa się ten gwiazdor?

Córka Steczkowskiej śpiewa

Chyba nie ma piękniejszego prezentu dla będącej wokalistką mamy, niż dzielenie pasji ze swoim dzieckiem. Magda Steczkowska nie kryła swojej dumy, występując z córką Zosią w popularnym programie telewizyjnym. Zachwytu nie ukrywali też widzowie oraz internauci, którzy pod wideo zamieszczonym na oficjalnym fanpage'u zasypali nastolatkę samymi pochwałami.

- Coś pięknego... ❤ a głos córki... cudowny!

- Pięknie śpiewają mama z córką. Silne i wyraziste głosy

- Czegoś tak pięknego i wzruszającego nigdy nie słyszałam, miałam i ciarki i łzy w oczach ? piękny przekaz, piękna rozmowa matki z córką, piękne uczucie, piękna miłość, po prostu brak słów ? gratuluję ? - piszą.

Zobaczcie występ Magdy Steczkowskiej i Zosi. Czy to początek wielkiej kariery muzycznej?

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze