Córka Pawła Golca ZACHWYCA anielskim głosem. Muzyczny talent odziedziczyła po ojcu!

2022-05-24 14:24
Córka Pawła Golca imponuje anielskim głosem. Muzyczny talent odziedziczyła po ojcu!
Autor: screen z profilu TikTok: https://www.tiktok.com/@majjcia_ Córka Pawła Golca imponuje anielskim głosem. Muzyczny talent odziedziczyła po ojcu!

Maja Golec, czyli córka Pawła Golca, szykuje się na podbicie muzycznego rynku. Śpiewa wielkie hity i udowadnia, że muzyczny talent odziedziczyła po swoim ojcu. Posłuchajcie sami, jak wokalnie radzi sobie nastolatka.

Córka Pawła Golca śpiewa wielkie hity i udowadnia, że muzyczny talent odziedziczyła po swoim ojcu! Nastolatka, o której jeszcze się nie mówiło imponuje wokalnymi umiejętnościami, będąc jednocześnie inspiracją dla kilkunastu tysięcy internautów. Maja Golec swoim anielskim głosem wywołała spore poruszenie głównie na TikToku. Głównie to właśnie tam córka Pawła Golca publikuje nagrania. Osoby, które śledzą poczynania młodej wokalistki, a także ci, którzy trafili na jej filmiki po raz pierwszy są przekonani, że przed Mają wielka muzyczna kariera. Niewykluczone, że lada stanie się ważną częścią zespołu Golec uOrkiestra, a być może pójdzie własnymi śladami podczas solowej kariery. Oczywiście wszystko pod znakiem Golec Fabryka.

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

Maja Golec - kim jest?

Maja Golec to najstarsza córka Pawła Golca i jego żony Katarzyny. Nastolatka urodziła się w 2003 roku, co oznacza, że w 2021 obchodzić będzie 17. urodziny. Pierwszy raz pokazała się publicznie ze swoim ojcem podczas gali Fryderyki 2018. Wspólnie pozowali i odpowiadali na pytania dziennikarzy. Właśnie córka Pawła Golca wzbudziła największą sensację, ponieważ do tej pory bardzo rzadko towarzyszyła swojemu ojcu. Stojąc przy ściance czuła się doskonale, więc pierwszy krok ku wielkiej karierze już poczyniła.

Maja Golec: córka Pawła Golca - piosenki

Maja Golec pierwszy raz pokazała swoje wokalne umiejętności w maju 2020 roku, gdy wzięła udział w Hot16Challenge2. Kilka miesięcy później w profesjonalnym studio nagraniowym wykonała cover hitu Stay od Rihanny. Imponujące wykonanie możecie zobaczyć poniżej. Był to jednak ostatni filmik, jaki Maja dodała na swój kanał w serwisie YouTube. Córka Pawła Golca przerzuciła się na TikToka, gdzie umieściła wideo, na którym śpiewa I See Red, czyli piosenkę z filmu 365 Dni. 

Maja Golec spontanicznie postanowiła zaśpiewać również megahit Watermelon Sugar, pod którym podpisuje się Harry Styles. Wyszło doskonale, co możecie zobaczyć poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze