Michał Wiśniewski / Etiennette Wiśniewska

i

Autor: Piotr Hukalo/East News

POPULARNE

Córka Michała Wiśniewskiego hitem TikToka. Nagranie robi furorę!

2023-04-16 14:13

Etiennette Wiśniewska od dłuższego czasu udziela się na TikToku, ale ostatnio robi się o niej coraz głośniej. Jeden z jej najnowszych filmików viralowo rozprzestrzenia się po sieci i jest masowo komentowany przez użytkowników popularnej aplikacji. Chodzi o uderzające podobieństwo!

Córka Michała Wiśniewskiego cieszy się coraz większą popularnością w sieci. Po wspólnych występach z ojcem (m.in. na jubileuszowym koncercie Ich Troje w 2022 roku) i autorskich piosenkach przyszedł czas na podbicie mediów społecznościowych. Etiennette udziela się na TikToku właściwie już od kilku dobrych miesięcy, ale dopiero ostatni film sprawił, że zaczęli mówić o niej wszyscy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Romek z "Rodziny zastępczej" porzucił aktorstwo lata temu. 38-latek osiąga sukces w innej branży

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!

Etiennette Wiśniewska podbija TikToka. "Jakie podobieństwo!"

Córka lidera Ich Troje dzieli się na swoim tiktokowym profilu różnymi filmikami. Czasem chwali się metamorfozą lub nagrywa z własnym ojcem, a innym razem śpiewa do popularnych utworów. Ostatnio opublikowała film, gdzie rusza ustami do jednego z największych polskich szlagierów - czyli "Kryzysowej Narzeczonej" z repertuaru Lady Pank. Jednak nie sam występ wzbudził największe zainteresowanie, tylko wygląd Etiennette. Większość internautów twierdzi, że to "młody Wiśniewski jak żywy" i podkreśla ogromne podobieństwo do taty sprzed lat. Na przedstawionym filmie faktycznie jest taka podobna? Poniżej udostępniamy wspomniany materiał, sprawdźcie sami.

Sonda
Słuchasz muzyki Michała Wiśniewskiego?
Listen on Spreaker.