Coldplay we wzruszającym hołdzie pożegnali Chestera Benningtona

2017-08-02 13:26

Chester Bennington pożegnany przez Chrisa Martina. Zespół Coldplay oddał hołd zmarłemu artyście podczas jednego z koncertów.

Samobójcza śmierć Chestera Benningtona wstrząsnęła fanami, przyjaciółmi artysty i muzykami na całym świecie. Pogrzeb Chestera Benningtona, który powiesił się w swoim domu 20 lipca, odbył się 9 dni później i był prywatną uroczystością tylko dla najbliższych. Przyjaciele Chestera z branży nadal jednak nie zapominają o tragicznych wydarzeniach oddając hołd Chesterowi Benningtonowi. 

Linkin Park - teledysk polskiego fana wspaniałym pożegnaniem Chestera Benningtona

Autor: brak danych

To miał być prezent - jest pożegnanie. Wzruszający teledysk do piosenki One More Light stworzony przez polskiego fana Linkin Park Zwierza, zachwyca klimatem. Kulisy powstawania tego teledysku poruszają jeszcze bardziej. Zobacz teledysk do jednej z najsmutniejszych piosenek Linkin Park

Coldplay dla Chestera Benningtona

Do jednego z wzruszających momentów doszło m.in. podczas koncertu Coldplay. Zespół 1 sierpnia w ramach trasy A Head Full of Dreams Tour grał w amerykańskim East Rutherford. W pewnym momencie koncertu w wielkiej arenie rozbrzmiał utwór Crawling pochodzący z debiutanckiej płyty Linkin Park zatytułowanej Hybrid Theory, która ukazała się w 2000 roku. Nagranie z tego momentu możecie zobaczyć poniżej:

Tydzień po śmierci Chestera Benningtona zespół Linkin Park miał rozpocząć trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Z powodu śmierci Benningtona trasa została odwołana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze