Codziennie słuchacie go w Radiu ESKA. Hanczak wystąpił w klipie Kayah!

2021-06-10 10:35
Kayah i Nick Sinckler
Autor: YouTube/KayaxTV

Znany z anteny Radia ESKA Hanczak nie ma wątpliwości, że należy kochać różnym być! Prezenter wystąpił w najnowszym teledysku Kayah i Nicka Sincklera do piosenki z bardzo ważnym przesłaniem. W klipie wystąpili też m.in. Mery Spolsky, Patricia Kazadi i Michał Piróg.

Towarzyszący wam niemalże codziennie w ImprESCE Michał Hanczak dał się ponieść rytmom najnowszego singla Kayah i Nicka Sincklera. Legendarna wokalistka połączyła siły ze znanym z udziału w telewizyjnych programach muzycznych piosenkarzem, a efektem jest utwór o tytule Kochaj różnym być. Tytuł singla i data jego premiery nie są przypadkowe. Czerwiec od lat uznawany jest za Miesiąc Dumy, czyli czas celebracji różnorodności i walki o równe prawa dla wszystkich, bez względu na wyznanie, orientację seksualną czy rasę.

Do żywiołowego i niosącego pozytywne przesłanie singla powstał równie energiczny teledysk, w którym udział wzięli ludzie niebojący się wykrzyczeć światu, że należy kochać się za to, jakim się jest. Wśród nich znalazł się prezenter Radia ESKA Hanczak, wieloletni fan Kayah, który zawsze podkreśla, że świat byłby nudny, gdyby wszyscy byli tacy sami.  Do tej pory to wy tańczyliście do serwowanych przez niego hitów. Teraz w końcu możecie się przekonać, jak on sam radzi sobie z wywijaniem w rytm muzyki!

Sonda
Odpowiedz szczerze:

Hanczak w klipie Kayah

Poza Hanczakiem w teledysku udział wzięli między innymi Mery Spolsky, z którą Kayah nagrała hit Królestwo kobiet, znany z You Can Dance i Top Model tancerz Michał Piróg oraz piosenkarka i prezenterka telewizyjna Patricia Kazadi. Klip do Kochaj różnym być prezentujemy poniżej i apelujemy - weźcie sobie jego tytuł do serca! A Hanczaka słuchajcie już dzisiaj w ImprESCE po 18:00 ;)

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze