Co wiesz o TEAM X 2? Komplet punktów zdobędą tylko wierni fani! QUIZ

2021-09-03 11:05
Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!
Autor: Daniel Szura

Team X to popularna grupa youtuberów, która mieszka w willi pod Warszawą i codziennie tworzy ciekawe treści dla swoich obserwatorów. W skład ekipy wchodzi ośmiu członków, którzy są również popularnymi influencerami. Poniżej przygotowaliśmy quiz, w którym każdy może sprawić, co wie o Team X. Uwaga - komplet punktów zdobędą tylko wierni fani!

Team X to zaraz po Ekipie Friza, paczka najpopularniejszych przyjaciół na YouTube. Codziennie tworzą dla swoich odbiorców ciekawe treści, które zdobywają tysięczne i milionowe odsłony. Oprócz materiałów wideo, Team X postanowił jakiś czas temu pójść w branżę muzyczną. W mgnieniu oka zaczęli nagrywać piosenki wraz z teledyskami, które bez żadnego ale stały się hitem już w dniu premiery! Team X nie spoczywa jednak na laurach! Na swoim koncie mają także głośne koncerty, na które bilety wyprzedały się jak ciepłe bułeczki w piekarni! Oprócz tego dziewczyny z ekipy stworzyły swoją linię kosmetyków, a dzisiejsze nastolatki od razu ją pokochały.

Przypomnijmy, że w skład nowego, drugiego Teamu X wchodzą: Natsu - Natalia Karczmarczyk, Monia - Monika Kociołek, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Czaro - Cezary Nykiel, Sheo - Marcin Ejsmont, Piechu - Karol Pieszko, Lexiu - Krzysztof Lekstan. Czy wiecie o nich wszystko? Sprawdźcie swoją wiedzę o Team X w quizie poniżej! Komplet punktów powędruje tylko do wiernych fanów!

Trendy z TikToka | ESKA XD - Fit vlog #23
Najnowsze