Co dziś robią Ala i Tola z Blog 27? Jak zmieniły się przez lata?

2022-08-04 14:50

Wielka kariera, podwójna platyna i dwie nastolatki, które wdarły się na listy przebojów w 2005 roku. Co dzisiaj robią sprawczynie tego całego zamieszania? Jak dziś wyglądają Tola Szlagowska i Alicja Boratyn z Blog 27?

Blog 27 to legendarny duet, o którym dzisiaj niewiele osób pamięta. Jednak w latach 2005-2008 prawie każdy numer od zbuntowanych nastolatek trafiał na listy przebojów, a teledyski emitowano na najpopularniejszych kanałach muzycznych. "Uh La La La" i "Hey Boy" to były największe szlagiery zespołu Blog 27. Pierwszy album Toli Szlagowskiej i Alicji Boratyn stał się podwójną platyną w Polsce, a twórczość młodych dziewczyn cieszyła się popularnością również u naszych zachodnich sąsiadów oraz w Japonii. Od rozwiązania zespołu minęło już 14 lat. Jak przez ten czas zmieniły się artystki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy, które zmieniły imię. Jak kiedyś nazywali się polscy celebryci?

Doda o swoich najbardziej zmarnowanych piosenkach. Mogły być wielkimi hitami!

Co dzisiaj robi Tola Szlagowska?

Wokalistka po rozpadzie zespołu postanowiła zapisać się do szkoły artystycznej w Los Angeles. Jej płytą zainteresowała się amerykańska wytwórnia, ale ostatecznie nie udało się jej podpisać wymarzonego kontraktu. Później rozpoczęła karierę solową, w 2018 roku wydała nowe utwory, a jej menadżerką została Maja Sablewska. Co dzisiaj robi Tola Szlagowska? Piosenkarka ciągle tworzy nowe projekty, a w 2021 roku wydała nawet płytę "Subtitles". Album został w całości zrobiony z materiałów z recyklingu.

Sonda
Słuchałaś/eś kiedyś dziewczyn z Blog 27?

Co dzisiaj robi Alicja Boratyn?

Ala Boratyn zniknęła na jakiś czas z mediów, wzięła ślub i nie wiązała swojej przyszłości z branżą muzyczną. To się jednak zmieniło i dzisiaj wspólnie z Jakubem Sikorą tworzy duet ALA|ZASTARY, który aktywnie koncertuje po Polsce i pojawia się na niektórych mniejszych festiwalach. Zespół pochwalił się w czerwcu kolejnym singlem "Połączenia", który można przesłuchać m.in. na YouTube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze